logo

شماره پشتیبانی :85524-021

گردشگران اهل عراق، جمهوری آذربایجان، افغانستان، ترکیه و پاکستان در ۵ ماه نخست امسال، بیشترین سفر را به ایران داشته‌اند.

2 کابین از تله کابین مجموعه تفریحی رامسر امروز ظهر سقوط کردند و هفت نفر مجروح شدند.

عملیات مرمت خانه رجبی سمنان با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان به پایان رسید این بنا در هفته های آینده به بهره برداری میرسد.

یک منبع آگاه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراداخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر ‏سرگردانی مسافران ایرانی درفرودگاه صربستان را کذب اعلام کرد و گفت: همه شهروندان ایرانی که با هدف گردشگری و تجاری به صربستان سفر کرده اند بدون هیچ مشکلی وارد این کشور شدند.

نمایشگاه بزرگ فرهنگی راه ابریشم برای کشورهایی که در این حوزه قرار دارند در شهر پکن پایتخت چین و با حضور جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

پارک کروکودیل قشم از زمستان سال 1389شروع به پرورش و نگهداری تمساح کرد. این پارک از نظر انواع کروکودیل ها، یکی از منحصر بفردترین پارک ها محسوب می شود.

با اجرای بخشنامه جدید از تاریخ بیستم شهریور، فروش ارز مسافرتی با نرخ مبادله ای از ذیل قسمت "ب" بخش سوم مجموعه مقررات ارزی، حذف و فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار (آزاد) انجام خواهد پذیرفت.

در این مقاله قصد داریم دوازده نکته مهم و کلیدی در رابطه با راهکارهای سلامتی در سفر را به شما معرفی کنیم.

سفر ایرانی ها به سنت پترزبورگ رشد ۷۰ درصدی داشته است

هندوانه به دلیل داشتن ویتامین، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و آنتی‌اکسیدانت برای سلامتی بسیار مفید می‌باشد. با ما همراه باشید تا با خواص هندوانه آشنا شوید.

1
2
3
4