logo

شماره پشتیبانی :85524-021

کلیسای اسپیسو کامنی در سال 12699 توسط دوک گِلب واسیلوویچ ، شاهزاده ی شهر بلوزرسک روسیه ساخته شد .

مدیر کل موزه های کشور از برگزاری نمایشگاه موزه لوور و از نمایش آثار این موزه در ایران خبر داد.

شهر استانبول یکی از شهرهای معروف و بسیارزیبا است. که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر جهان به آن سفر می کنند. بسیاری از مردم راهی ترکیه می شوند و به استانبول برای گشت و گذارسفرمی کنند تا بناهای تاریخی و جذابش را از نزدیک بازدید کنند. [(img)| 1032956861041001B |سفر-استانبول-با-نصف-قیمت] دیدنی های استانبول از بنای باشکوه و تاریخی ایاصوفیه گرفته تا کاخ های سلطنتی توپکاپی و دلمه باغچه. بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان، بازار بزرگ استانبول تا سرداب مرموزوجالب باسیلیکا سیسترن می باشد .برج دوست داشتنی گالاتا تا موزه های باستان شناسی استانبول بسیار زیباست و تعداد جاذبه های تاریخی استانبول زیاد است .

هر سال در ایام نوروز و شروع فصل بهار 21 تا 24 ماه مارس میلادی جشنواره ی پرشکوهی در شهر مانیسای ترکیه واقع در در هجده کیلومتری شمال شرقی ازمیر برگزار می گردد، که نزدیک به پنج قرن قدمت دارد.

هتل ترسناک دلقک ها در وسط بیابان نوادا قرار دارد این هتل دارای فضای رعب انگیزی ست به طوری که به هر کجا که پا می گذارید یک عروسک دلقک به شما زل زده و در حال لبخند زدن است.

در آمستردام تغییر کاربری زندان ها به هیچ وجه عجیب نیست . حدود دو دهه است که تعداد زندانیان درآمستردام به قدری کاهش یافته است که بسیاری از زندان ها خالی هستند .

علاقمندان پرشورو نشاط به ورزش فوتبال در کشورعزیزمان ، به طور ویژه در انتظار آغازجام جهانی فوتبال 2018 در کشور زیبای روسیه هستند ، که برای تماشای رقابت های فوق العاده بین تیم های دست اول جهانی و درخشش کمابیش قابل پیش بینی تیم ملی کشورمان ایران را در این مسابقات لحظه شماری می کنند.

برای دیدن مرداب هسل از جاده چالوس وارد شوید ، دل به جنگل های انبوهش بزنید. این مرداب در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی چالوس و ۱۵ کیلومتری شمال غربی مرزن آباد ، جنگل سرسبز و زیبایش قرار گرفته است.

یکی از بهترین هتل های مشهد، هتل آپارتمان سه ستاره حیات شرق می باشد که بی اغراق با خدمات و امکانات کامل و مناسب با هتل های پنج ستاره رقابت میکند و همچنین لحظاتی خوش را برای مسافران حرم رضوی فراهم می نماید.

دو هفته بعد از خيز بازار ارز، با تلاش بانک مرکزی و عرضه ارز از سوی صرافی ها، بازار ارز به آرامش رسید.

1
2
3
4