logo

شماره پشتیبانی :85524-021

لندن برای مبارزه با آلودگی هوا تصمیم گرفته است که اتوبوس‌هایی تولید کند که سوخت آن ها با قهوه باشد .

دو ربات انسان ‌نما که از فناوری هوش مصنوعی بهره می ‌بردند به دلیل مکالمات عجیب و غریبی که تنها خودشان متوجه آن می‌شدند ، شرکت فیسبوک مکالمات این دو را از کار انداخت .

برای انجام مناسک زیارتی کربلا و نیاز به راه برگشت از آن و اطلاع از مسیر های بازگشت طبق روال هرساله در راه بازگشت از اربعین ، برای رفتن به مهران ، کاظمین یا بغداد ، باید از گاراژ بغداد ماشین کرایه کرد .

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در ابتدای سال 2017 ، در چین افتتاح شد . تا مشکلات حمل و نقل را در Xiamen چین کاهش دهد .

نام بزرگترین برنامه شکلاتی جهان ، سالن شکلات Salon du chocolatاست . این رویداد از این هفته در پاریس برگزار می گردد .

پیشرفت هر روزه دنیا موجب می شود فضای رقابتی در زمینه های مختلف رشد پیدا کند .

1. ایالات متحده آمریکا در سال 1867 ، آلاسکا را با قیمت 7.2 میلیون دلار از کشور روسیه خریداری کرد .

کلیسای اسپیسو کامنی در سال 12699 توسط دوک گِلب واسیلوویچ ، شاهزاده ی شهر بلوزرسک روسیه ساخته شد .

شهر استانبول یکی از شهرهای معروف و بسیارزیبا است. که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر جهان به آن سفر می کنند. بسیاری از مردم راهی ترکیه می شوند و به استانبول برای گشت و گذارسفرمی کنند تا بناهای تاریخی و جذابش را از نزدیک بازدید کنند. [(img)| 1032956861041001B |سفر-استانبول-با-نصف-قیمت] دیدنی های استانبول از بنای باشکوه و تاریخی ایاصوفیه گرفته تا کاخ های سلطنتی توپکاپی و دلمه باغچه. بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان، بازار بزرگ استانبول تا سرداب مرموزوجالب باسیلیکا سیسترن می باشد .برج دوست داشتنی گالاتا تا موزه های باستان شناسی استانبول بسیار زیباست و تعداد جاذبه های تاریخی استانبول زیاد است .

1
2
3
4