logo

شماره پشتیبانی :85524-021

ارایه یارانه بسته سفر و برگزاری تورهای ارزان قیمت از نیمه دوم سال

معاون گردشگری کشور گفت: دفاتر خدمات مسافرتی در این باره توجیه شده اند که ما یارانه سفر را به آژانس ها می دهیم و در نهایت قیمت سفر به 7 استان کشور پایین تر می آید و این طرح را به 7 استان کمتر شناخته شده کشور شامل کرمان، کرمانشاه، لرستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کردستان ابلاغ کرده ایم.

95/8/2

شاهین گشت: مرتضی رحمانی موحد درباره اینکه برخی استان ها یارانه بسته سفر و برگزاری تورهای ارزان قیمت را اجرایی نکرده اند، گفت: مجری این کار باید دفاتر خدمات مسافرتی 7 استان کشور باشند، فصل سفر برخی از این استان ها در تابستان و برخی دیگر در نیمه دوم سال است. ما بودجه ای را فریز کرده ایم و استان ها باید دفاتر خدمات مسافرتی فعال را پیدا کرده و بسته سفر از آن ها بگیرند تا آنها این بسته های سفر را در همکاری با آژانس های مسافرتی تهران بفروشند.

وی گفت: از سوی دیگر ما هم برای این بسته های سفر اگر به عنوان مثال 500 هزار تومان هزینه داشت 100 هزار تومان یارانه بسته سفر می دهیم تا آن تور به قیمت 400 هزار تومان فروخته شود اما این نوع قیمت ها بستگی به کیفیت و تعداد روزهای سفر دارد.

رحمانی موحد گفت: دفاتر خدمات مسافرتی در این باره توجیه شده اند که ما یارانه سفر را به آژانس ها می دهیم و در نهایت قیمت سفر به 7 استان کشور پایین تر می آید و این طرح را به 7 استان کمتر شناخته شده کشور شامل کرمان، کرمانشاه، لرستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و کردستان ابلاغ کرده ایم. این تورها اکنون در کرمانشاه و لرستان اجرا شده است، برخی دیگر نیز در نیمه دوم سال شروع به فعالیت می کنند.

جهت مشاهده تورهای داخلی پرواز شاهین گشت اینجا کلیک کنید.

shahin gasht

منبع: مهر

pic313035210001

مقالات مرتبط


    سفری شگفت انگیز به هلند ایران

    شهرستان 50‌هزار نفری محلات در استان مرکزی قرار گرفته و سالیان سال است که به‌عنوان هلند ایران نامگذاری شده است. علت نامگذاری این شهرستان به‌عنوان هلند ایران به سال 1300 شمسی بر‌می‌گردد که در این منطقه گل‌کاری و پرورش گل به‌عنوان یک صنعت در‌این منطقه از ایران شروع شد.

    سفر به ایران برای شهروندان عربستان سعودی ممنوع شد

    اداره کل گذرنامه ی عربستان سفر شهروندانش به ایران، عراق، سوریه و یمن را ممنوع اعلام کرد.