logo

شماره پشتیبانی :85524-021

تجربه شنا کردن در آسمان هیوستون تگزاس

96/1/27

هیوستون تگزاس با ساختمانی مدرن، به زودی این امکان را فراهم می‌کند تا در استخر شیشه‌ای طبقه چهل و دوم و در آسمان هیوستون شنا میسر شود.

قیمت اجاره واحدهای این ساختمان از کمتر از ۲۰۰۰ دلار آغاز شده و تا ۱۸٬۷۱۵ دلار برای هر ماه اجاره پنت هاوس افزایش می‌یابد. در طبقه آخر این برج مرتفع، استخری قرار دارد که به آن لقب استخر آسمان داده‌اند.

شاهین گشت: مارکت اسکور تاور (Market Square Tower) یا برج مربعی خرید یکی از ساختمان‌های پر سر و صدا در خیابان پرنستون ۷۷۷ شهر هیوستون تگزاس است که با وجود اینکه هنوز به بهره‌برداری نرسیده، در چند روز اخیر با انتشار تصاویری از استخر شیشه‌ای آن در کانون توجه همگان قرار گرفته است. این برج که جلوه جدیدی به نمای مرکز شهر هیوستون می‌دهد، با استقبال گسترده‌ای برای اجاره واحدهایش مواجه شده است.

شاهین گشت

این استخر که در طبقه چهل و دوم مارکت اسکور تاور قرارگرفته، به حدود ۳ متر (۱۰۰ فوت) نیز بالکن داشته و بخشی از آن خارج از محدوده زیربنای ساختمان قرار گرفته است. جنس شیشه به کار رفته در این استخر بسیار محکم بوده و و ضخامتی بیش‌تر از ۲۰ سانتی‌متر (به اندازه ۸ اینچ) دارد. این ویژگی منحصربه‌فرد، به گردشگران فرصت می‌دهد تا استخر بر فراز خیابان پرس تون، در آب قدم بزنند.

شاهین گشت

استخر شیشه‌ای بر فراز این برج تنها ویژگی آن نیست، مارکت اسکور تاور امکانات بی نظیر دیگری همچون فضای شبیه‌ساز بازی گلف، سونا، زمین بسکتبال، تئاتر، محل بازی مخصوص کودکان و محل سرگرمی‌های ویژه بزرگسالان را از خود ارائه می دهد.

شاهین گشت

منبع: chron

مقالات مرتبط


  اولین آسمان خراش دینامیکی جهان در دبی

  برج دینامیکی ( Dynamic Tower ) که همچنین با نامهای ساختمان معماری دینامیکی ( Dynamic Architecture Building ) و برج داوینچی ( Da Vinci Tower ) نیز معروف است یک طرح آسمانخراش ۴۲۰ متری – ۸۰ طبقه ای برای شهر دبی است. معمار این برج چرخان دیوید فیشر است.

  خوردن این پیتزاهای عجیب را از دست ندهید

  اگر می خواهید سفری به دنیای فست فود های دل چسب و لذیذ داشته باشید این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما را با عجیترین و لذیذ ترین پیتزاهای سرتاسر دنیا آشنا سازد.

  درختی عجیب که در قدیم به عنوان زندان استفاده میشد

  در غرب استرالیا درختی وجود دارد که با هر درختی که تا به امروز دیده یا نامش را شنیده اید متفاوت است. گیاهی که با لقب درخت زندان صاحب شهرت شده و سالانه هزاران گردشگر را به سوی خود می کشاند تا از نزدیک این گیاه عجیب و کهن را ببینند.