logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتل رویال رادیسون | مسکو

مسکو یکی از پرترددترین شهرهای دنیاست، که سالانه پذیرای هزاران مسافر و قطب گردشگری و توریسم در قاره اروپا می باشد. به همین بهانه سری به یکی از هتل ها پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر روسیه میزنیم با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

هتل رویال رادیسون Radisson Royal Hotel

هتل رویال رادیسون در خیابان کوتوزوسکی Kutuzovskiy که یکی از خیابان های معروف شهر توریستی و تاریخی مسکو است، واقع شده که تنها 3.5 کیلومتر با میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد. به دلیل نزدیکی به مراکز مهم تاریخی و گردشگری، و نیز فاصله ی کمتر از 1 کیلومتر با ایستگاه قطار کییوسکی Kiyevsky و نزدیکی با فرودگاه بین المللی Vnukoro ، دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی می باشد که با ارائه خدمات بی نظیر اقامتی، تفریحی، ورزشی و غیره، توانسته رتبه 5 ستاره را کسب کند.

نکته قابل توجه این است که به دلیل عبور رودخانه مسکو در نزدیکی هتل، قایق های مدرن برای رفت و آمد میهمانان به نقاط مختلف شهر در تمام طول سال فراهم شده است.

در هتل رویال رادیسون می توانید بهترین خدمات در سطح جهانی را دریافت کنید.

شاهین گشت

با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا به معرفی هتل 5 ستاره در شهر مسکو بپردازیم.

خدمات و امکانات هتل رویال رادیسون

کارکنان آموزش دیده ی هتل با ارائه ی خدمات 24 ساعته به میهمانان و نیز تسلط کامل به زبان انگلیسی، از میهمانان خود استقبال میکنند. لابی هتل نیز با فضای لوکس و دکوراسیون منحصر بفرد روسی که شامل سقف های بلند، ستون های عظیم و رنگ آمیزی طلایی خود، هر میهمانی را محو تماشا و لذت بردن از فضای هتل میکند. در ادامه میتوان به رستوران های هتل نیز اشاره کرد که بسیاری از آنها به دلیل سرو غذاهای لذیذ و خوشمزه و همچنین به دلیل نمای چشم نواز و گسترده از شهر مسکو، بسیار معروف هستند.

از جمله امکانات رفاهی در این هتل لوکس، میتوان به خدماتی نظیر اینترنت رایگان، استخر سرپوشیده و روباز و امکانات حمام آبگرم مدرن ، که به مسافرین ارایه می شود، اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی های بارز هتل 5 ستاره رویال رادیسون این است که صبحانه میهمانان در ایوان رستوران سرو میشود و همچنین رستوران های آن دارای منوی نهار و شام بسیار متنوع بوده که میهمانان میتوانند از ارایه این خدمات 24 در رستوران لذت ببرند.

میهمانان در اولین لحظات ورود به هتل، محو دکوراسیون اتاق های زیبایی که مطابق با مد روز، مبلمان به سبک کلاسیک و سقف بلند روسی که برخی از آنها نیز دارای سالن نشیمن جداگانه هستند، می شوند. تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت، نمای زیبای رو به شهر و حیاط داخلی میباشند.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

فاصله هتل با مراکز مهم شهر

هتل رویال رادیسون در خیابان Kutuzovsky واقع شده است و تنها 3.5 کیلومتر با میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد.

هتل رویال رادیسون کمتر از 1 کیلومتر با ایستگاه قطار کییوسکی Kiyevsky فاصله دارد.

و هچنین این هتل ، ارتباط با فرودگاه بین المللی Vnukoro را فراهم میکند.

Dorogomilovo ، یک فرصت عالی برای مسافرین علاقمند به تئاتر و پیاده روی می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

درجه هتل در سایت معتبر و معروف بوکینگ

و در پایان امتیازهایی که هتل رویال رادیسون از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیاز ها از نمره 10 در نظر گرفته شده است)

رده بندی امتیازها به خدمات هتل رویال رادیسون

نظافت اتاق ها : 9.6

آسایش و راحتی : 9.4

موقعیت مکانی : 9.3

امکانات : 9.1

کارکنان : 8.8

ارزش پولی : 8.4

اینترنت رایگان : 8.6

منبع: مجله گردشگری شاهین گشت