logo

شماره پشتیبانی :85524-021

اقامتگاه 5 ستاره Laguna | بالی

96/06/20

جزیره زیبای بالی، تکه ای از بهشت را در دل خود جای داده که نوسا دوا Nusa Dua نام دارد. این روزها رفتن به این بهشت، آرزوی هر گردشگریست.

اقامتگاه Laguna در جنوبی‌ترین بخش جزیره بالی ، در منطقه ای به نام نوسا دوا Nusa Dua واقع شده است. همانگونه که در مقاله قبلی اشاره کرده ایم، این منطقه نه تنها بهترین بخش جزیره بالی ، بلکه یکی از زیباترین جزایر دنیا و رویایی‌ترین مقاصد است. در این مقاله قصد داریم درباره اقامتگاه ۵ ستاره Laguna بنویسیم که در منطقه نوسا دوآ قرار دارد.

اقامتگاه 5 ستاره Laguna – بالی

اقامتگاه Laguna در مجاورت ساحل و مشرف به اقیانوس بی کران هند است که توسط باغ های استوایی و نخل های بلند احاطه شده است و میهمانان میتوانند از چشم انداز زیبای اقیانوس هند لذت ببرند. اکثر اقامتگاه هایی که در نوسا دوا قرار دارند، دارای موقعیت مکانی مناسب هستند و اقامتگاه Laguna نیز از این امر مستثناء نیست زیرا اصلی ترین ملاک برای یک اقامتگاه، ساحلی بودن آن است. از طرفی نوسا دوآ منطقه ی کوچکی است که اکثر جاذبه های دیدنی‌اش، در فاصله کمتر از ۱۰ کیلومتر قرار دارند. اما چنانچه قصد داشته باشید از نزدیکترین جاذبه های گردشگری به این اقامتگاه مطلع باشید، میتوان به دو جزیره ی کوچک Nusa Baga و Nusa Peninsula اشاره کرد که میهمانان اقامتگاه Laguna، مستقیما به آن دسترسی دارند و همچنین ساحل معروف تانجونگ بنوآ که در فاصله ی ۴ کیلومتری واقع شده است. از جمله مکان های دیدنی، معبد Uluwatu Temple حدود ۲۰ دقیقه و مراکز اصلی خرید، حدود 5 دقیقه فاصله دارند.

به محض ورود میهمانان، کارکنان مجرب اقامتگاه که به اکثر زبان های زنده دنیا نظیر انگلیسی، چینی و روسی تسلط دارند، از آنها استقبال کرده و به سرعت امور مربوط به اقامتشان را فراهم می کنند. لابی نیز همانند بخش های دیگر اقامتگاه، دکوراسیون بسیار مدرن و چشم نواز با تم چوبی دارد و با مبلمان کلاسیک تزئین شده است. میهمانان طبق درخواست‌شان میتوانند در اتاق ها و یا ویلاهای Laguna اقامت داشته باشند که تمامی آنها با مبلمان چوبی و کفپوش در فضایی وسیع، مزین شده اند. همچنین اتاق ها دارای بالکنی زیبا با چشم انداز روحنواز از اقیانوس هند یا باغ های استوایی می باشند و تجهیزاتی نظیر دستگاه تهویه هوا و تلویزیون صفحه تخت نیز مهیا هستند. 7 استخر بزرگ که با نخل ها و درختان زیبا احاطه شده اند، در دسترس میهمانان قرار دارند و انواع بازی ها و تفریحات آبی نظیر کایت سواری نیز مهیا شده تا اوقات فراموش نشدنی را برای میهمانان رقم بزنند. همچنین اقامتگاه مجهز به مرکز آبدرمانی Lagoon Spa ، سونا می باشد که ارائه دهنده خدمات زیبایی است و باشگاه تناسب اندام و باشگاه تنیس نیز برای میهمانان در نظر گرفته شده است.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به خدمات اقامتگاه Laguna

و در پایان امتیازهایی که هتل Laguna از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیاز ها از نمره 10 در نظر گرفته شده است)

نظافت اتاق ها : 9

آسایش و راحتی : 9.1

موقعیت مکانی : 9

امکانات : 8.9

کارکنان : 9.2

ارزش پولی : 7.8

اینترنت رایگان : 9

مترجم : صدیقه نظری