logo

شماره پشتیبانی :85524-021

فرود اولین پرواز هواپیمایی تایلند در فرودگاه امام

شرکت هواپیمایی 'تای ایر' تایلند دیروز خط پروازی جدیدش بین بانکوک - تهران را راه اندازی کرد.

95/7/11

shahin gasht

شاهین گشت: چارامپورن جوتیکاستیرا رییس خطوط هوایی تایلند خرداد ماه امسال راه اندازی خط پروازی بین بانکوک و تهران در آینده را اعلام کرده بود و دیروز شنبه اول اکتبر (10 مهر ماه) را زمان انجام نخستین پرواز بین پایتخت های تایلند و ایران در نظر گرفت.

بر اساس اطلاعاتی که در صفحه فیسبوک 'تای ایر' منتشر شد، پروازهای این شرکت بین بانکوک و تهران چهار پرواز در هفته و با هواپیمای بوئینگ 777 خواهد بود. این شرکت که تلاش می کند با شرکت 'ایرآسیا ایکس' که پیش از این پرواز مستقیم بین تایلند و ایران را راه اندازی کرده است، رقابت کند، در این رقابت برای سه ماه بلیت های خود را با قیمت حدود 460 دلار در رفت و برگشت ارائه کرد.

پروازهای شرکت هواپیمایی بین المللی تایلند از بانکوک روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه خواهد بود و همان شب به مبدا باز می گردد. بر اساس گزارش خطوط هوایی تایلند، سالانه 250 هزار ایرانی از این کشور جنوب شرق آسیا دیدن می کنند و تقاضا برای پرواز مستقیم بین بانکوک - تهران وجود دارد.

'مرتضی دهقان' قائم مقام هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری مردادماه امسال در دیدار سفیر تایلند با توافق برای آغاز پروازهای شرکت 'تای ایر' اعلام کرد شمار پروازهای دو کشور از 9 پرواز به 13 مورد در هفته می رسد. گفتنی است؛ از 9 پرواز هفتگی کنونی بین ایران و تایلند، 6 پرواز را شرکت هواپیمایی ماهان و سه پرواز را 'ایر آسیا ایکس' برعهده دارند و به این پروازها چهار پرواز هفتگی 'تای ایر' افزوده می شود.

برای مشاهده تورهای تایند اینجا کلیک کنید.

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

منبع: ایرنا

pic062035210001

مقالات مرتبط