logo

شماره پشتیبانی :85524-021

این جنگل در رومانی همانند مثلث برمودا مرگبار است

95/12/1

در سراسر دنیا مناطق خالی از سکنه و مرموز زیادی وجود دارد، میط زیست زیبا و سرسبز اطراف ما همیشه باعث شادی و تفریح ما نیستند بلکه گاهی آن قدر باعث وقوع حوادث شوم و غیر عادی می شوند که به دلیل این وقایع معروف و پر آوازه می گردند.

جنگل هویا باکیو

شاهین گشت

در کشور رومانی منطقه ای تاریخی به نام ترنسیلوانیا وجود دارد که همیشه در طول تاریخ راز و رمزهای نهفته ای داشته است اینجا شهری به نام ( Cluj-Napoca ) دارد که زادگاه جنگل هولناک هویا باکیو ( Hoia Baciu Forest ) می باشد، این جنگل حدودا ۲۵۰ هکتار است، اما درختانی انبوه، تو در تو و عجیبی دارد.

امروزه گردشگران زیادی به رومانی می روند که این جنگل را ببینند، طبیعتی روی تپه که زمینی پر از سراشیبی و سربالایی دارد و بسیار روح نواز و زیبا است. تفریحاتی چون دوچرخه سواری، تیر اندازی و حتی پینت بال هم در اطراف این جنگل برپا هستند که توریست ها را به سوی این جنگل می کشاند، بسیاری از گردشگران هم به داخل این جنگل می روند و اتفاقی هم برایشان پیش نمی آید اما مساله اینجا است که در هویا باکیو پدیده هایی دیده شده که در حالت عادی با چشم غیر مسلح انسان قابل دیدن نیستند، بازدیدکنندگان گزارشاتی از وجود ارواح سرگردان، چهره های خبیث و حتی وجود بشقاب پرنده در این جنگل داده اند اما می گویند نتوانستند از این وقایع عکس بگیرند و سریع پا به فرار گذاشته اند.

حوادث غیر طبیعی گزارش شده در جنگل هویا باکیو:

برای افرادی که وارد این جنگا شده اند تا به حال وقایع غیر مترقبه ی زیادی رخ داده است.

شاهین گشت

محوطه شیطانی در جنگل هویا باکیو:

عجایب و رموز این جنگل مخوف پایانی ندارد، علاوه بر حوادث و اتفاقاتی که هویا باکیو رخ داده پدیده های دیگری نیز در این ناحیه وجود دارد که هیچ توجیه علمی برای آن ها پیدا نشده است، مثل منطقه ی شیطانی!درست در وسط پهنای جنگل انبوه و سرسبز هویا باکیو یک منطقه ی دایره ای شکل وجود دارد که مساحتش تقریبا ۲۰۰ متر مربع است، این دایره کاملا خالی از هر گیاه با موجود زنده ای است، دور تا دور این دایره مملو از درختان و گیاهان گوناگون می باشد ولی داخل دایره همه چیز خشک است مثل کویری در میان جنگل.

شاهین گشت

دانشکندان خاک این محوطه ی شیطانی را آزمایش کرده اند اما هیچ چیز غیر عادی و متفاوتی بین خاک آن با دیگر مناطق جنگل نیافته اند و هیچ کس نمی داند چرا هیچ گیاهی در این ناحیه نمی روید.

شاهین گشت

موقعیت جغرافیایی

اروپا، رومانی، شهر کلوژ-نپوکا، جاده Strada Taietura Turcului، جنگل هویا باکیو.

شاهین گشت

جنگل هویا باکیو در رسانه های عمومی

از جنگل هویا باکیو در رسانه های جمعی بسیار نام برده می شود و مستندات زیادی در این منطقه که می گویند از ۵۵ هزار سال پیش اینگونه رمز آلود شده، ساخته اند. از مشهورترین برنامه هایی که در آن به جنگل هویا باکیو پرداخته شده فیلم افسون یا جادوگر ( Witch ) است که با همکاری شبکه دیسکاوری ساخته شد.

در این فیلم کاوشگرانی شجاع وارد جنگل می شوند، کسانی که هیچ ترسی از سحر و جادو ندارند، آن ها در هنگام شب به راحتی در هویا باکیو قدم می زنند و فیلمی اسرار آمیز برای ما خلق می کنند.

شاهین گشت

منبع: کارنوال

مقالات مرتبط