logo

شماره پشتیبانی :85524-021

با داشتن این ربات دیگر نگران حمل بار در سفر نباشید+تصاویر

95/12/11

در اینجا با یک ربات جدید برای حمل بار اشنا می شویم، رباتی که مانند چمدان می توانید بارهایتان را داخلش قرار داده و آن را رها کنید تا به دنبال شما بیاید.

ربات گیتا ( Gita )چیست ؟

شاهین گشت

ربات ها به جنگ انسان ها می آیند، این تصوری است که افراد زیادی از آینده ی بشریت و نابودی ساکنان کره ی زمین دارند، آن ها می اندیشند که روزی فراخواهد رسید که ربات ها از کنترل انسان خارج شده و نافرمان می شوند، اما امروزه شاهدیم که ربات ها روز به روز زندگی ما را آسان تر می کنند و نه تنها جنگ و دشمنی ندارند بلکه برای رفاه ما ساخته می شوند، بنابراین هیچ تئوری اثبات شده ای برای عدم فرمانبرداری ربات ها وجود ندارد.

اینبار شاهد ساخت رباتی هستیم که برای آسان شدن حمل وسایل در مسافرت ساخته شده است، در واقع این اختراع نوعی چمدان مدرن به حساب می آید، این ربات ساخته ی کمپانی ایتالیایی پیاجیو ( Piaggio Group ) می باشد، این شرکت در زمینه ی اختراع وسایل مدرن و تکنولوژی صاحب سبک و پر آوازه نیست بلکه آن ها در واقع همان شرکتی هستند که موتورهای معروف و قدیمی وسپا ( Vespa ) را می ساختند به همین دلیل آن ها را بیشتر با نام وسپا می شناسند.

ویژگی های ربات گیتا:

سرعت مناسب، توانایی تعیین موقعیت، عدم برخورد با اشیا، یافتن صاحب، تعیین فاصله، جنس بدنه فوق العاده، شعاع حساب شده و…از جمله ویژگی های منحصر به فرد ربات گیتا می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

مقالات مرتبط


 • مزیت آیفون 7 جدید در زمینه سفر و گردشگری

  چهارشنبه گذشته اپل آیفون و ساعت هوشمند جدید خود را معرفی کرد. این شرکت که همیشه در معرفی تکنولوژی جدید و کارآمد در زندگی روزمره پیش‌رو بوده است، همیشه امکانات مناسبی را در گجت‌های خود برای مسافران و دوست‌داران طبیعت قرار داده است. در این مقاله قصد داریم ویژگی جدید آیفون و ساعت هوشمند جدید اپل را در زمینه سفر و گردشگری مورد بررسی قرار دهیم. با شاهین گشت همراه باشید.

 • با انجام این روش های کاربردی از هزینه سفرهای خود بکاهید

  به وسیله توصیه هایی که در ادامه می خوانید، میتوان از مخارج اضافی سفر کاسته و ضمن کسب یک تجربه خوب مسافرت، در عین حال سفر ارزان تری را داشته باشید.

 • راهنمای کامل ملزومات سفر

  اگر قصد دارید سفری دل چسب داشته باشید و تجیهیزات کاملی را داشته باشید، باید تمام مواردی که ما به شما خواهیم گفت را در نظر بگیرید و . مطمئنا شما هم دوست دارید از تک تک لحظات سفر لذت ببرید کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت با یک کوله‌بار پر از خاطره‌ی خوب از خانه برگردید.

 • نکات ضروری سفر جاده ای در زمستان

  در اینجا نکاتی را که لازم است در سفرهای جاده ای زمستانی رعایت کنید را مورد بررسی قرار می دهیم: