logo

شماره پشتیبانی :85524-021

بهترین هتل های کشور کرواسی

کشور زیبای کرواسی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در دنیاست که در جنوب شرقی اروپا و رو به آب های نیلگون دریای آدریاتیک قرار گرفته است. این کشور آرام و در عین حال مدرن، نسبت به کشورهای دیگر اروپایی، مقصد بسیار ارزانتر و در عین حال جذاب و دیدنی تری می باشد. ما نیز در این مقاله سعی کرده ایم تا بهترین هتل های این کشور را معرفی کنیم.

هتل آپارتمان Zagreb 3 Hearts – زاگرب

هتل آپارتمان Zagreb 3 Hearts یکی از بهترین هتل آپارتمان های 4 ستاره شهر زاگرب است که مجهز به تمامی امکانات رفاهی می باشد. تمامی اتاق های این آپارتمان زیبا دارای چیدمان مدرن و دکوراسیون روشن و کلاسیک می باشد. یکی از نکات حائز اهمیت در مورد این هتل، موقعیت مکانی آن می باشد زیرا در قلب یکی از بهترین مناطق تاریخی شهر زاگرب به نام Gornji Grad واقع شده است. موزه ی روابط شکست خورده و برج Lotrščak نیز در این منطقه قرار دارند که می توانید از آنها دیدن کنید.

شاهین گشت

هتل آپارتمان City Centre Dream place – زاگرب

هتل آپارتمان City Centre Dream place یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر زاگرب می باشد که در منطقه‌ی تاریخی Gornji Grad واقع شده است. این هتل مجهز و مدرن، بهترین انتخاب برای علاقمندان به تاریخ، معماری و کشف مناطق باستانی و قدیمی می باشد. همچنین بهترین رستوران های زاگرب در اطراف این هتل واقع شده اند.

شاهین گشت

هتل آپارتمان Old Town Tale – زاگرب

هتل آپارتمان Old Town Tale نیز در منطقه‌ی تاریخی Gornji Grad قرار دارد اما در کوچه ای آرام و خلوت واقع شده است و تنها 200 متر تا کلیسای سنت مارک زاگرب فاصله دارد. این هتل بهترین انتخاب برای افرادیست که می خواهند در محلی به دور از هیاهوی شهر اقامت داشته باشند.

شاهین گشت

سایر هتل های خوب شهر زاگرب:

هتل آپارتمان Apartments Bibi

هتل آپارتمان ZagrebRent Apartments

هتل Cool Book Centar

هتل آپارتمان Apartments Simple Teslina

شاهین گشت

هتل Hotel Dubrovnik Palace – دوبروونیک

این هتل 5 ستاره در سواحل زیبای شهر دوبروونیک و رو به آبهای نیلگون دریای آدریاتیک قرار دارد و در چند قدمی پارک Velika واقع شده است. هتل Hotel Dubrovnik Palace مجهز به تمامی امکانات رفاهی بوده و دارای دکوراسیون کلاسیک است. یکی از نقاط قوت این هتل، وجود بهترین رستوران ها با منو غذای متنوع و باکیفیت می باشد.

شاهین گشت

هتل Apartments St Thomas – دوبروونیک

این هتل آپارتمان، تنها به اندازه 5 دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد و در منطقه Dubrovnik-Neretva شهر دوبروونیک قرار گرفته است. این هتل در نزدیکی شهر قدیمی و دروازه های Pile Gate و Ploce Gate و در مجاورت خلیج Lapad قرار دارد. تمامی اتاق های هتل مجهز به امکانات رفاهی و تراسی زیبا هستند. فاصله ی هتل تا فرودگاه نیز 19 کیلومتر است.

شاهین گشت

هتل Hotel Excelsior – دوبروونیک

این هتل 5 ستاره زیبا، تنها به اندازه 5 دقیقه پیاده روی تا منطقه شهر قدیمی فاصله دارد. هتل Excelsior دارای ساحل اختصاصی و مرکز مجهز آبدرمانی اسپا می باشد. همچنین این هتل دارای رستوران ساحلی بسیار زیبایی می باشد که می تواند لذت اقامت در هتل را دو چندان کند.

شاهین گشت

سایر هتل های خوب شهر دوبروونیک:

هتل آپارتمان 87 Stairs Apartments

هتل Sun Gardens Dubrovnik

هتل آپارتمان Apartments Nina@Anita

هتل Dubrovnik Luxury Residence – L’Orangerie

شاهین گشت

هتل Villa Domina – اسپلیت

این هتل زیبای 4 ستاره، تنها 10 دقیقه تا ساحل و 5 دقیقه تا کاخ دیوکلسیان فاصله دارد. لازم به ذکر است که این کاخ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و یکی از جاذبه های اصلی گردشگری در شهر اسپلیت می باشد. همچنین ساحل معروف Bačvice در فاصله 15 دقیقه ای از هتل قرار گرفته است. فرودگاه اسپلیت نیز در فاصله 25 کیلومتری قرار دارد.

شاهین گشت

هتل Pellegrini Luxury Rooms – اسپلیت

هتل 4 ستاره Pellegrini در مجاورت دیوار شمالی کاخ دیوکلسیان قرار گرفته است. ضمن اینکه موزه شهر اسپلیت ، کلیسای سنت دومنیوس نیز در چند قدمی هتل قرار دارند. فرودگاه اسپلیت نیز 22 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

شاهین گشت

هتل Studios No. 81 – اسپلیت

هتل زیبای Studios تنها 12 دقیقه تا ساحل فاصله دارد و در 450 متری کاخ دیوکلسیان قرا گرفته است. ضمن اینکه ساحل محبوب Bačvice و ورزشگاه Poljud در فاصله 2 کیلومتری از ساحل قرار دارند. این هتل در یک خانه سنگی سنتی به سبک Dalmatian قرار گرفته است و مجهز به تمامی امکانات رفاهی می باشد.

شاهین گشت

سایر هتل های خوب شهر اسپلیت:

هتل Horizon Luxury Suites

هتل Prima Luxury Rooms

هتل Guesthouse Villa Scalaria

هتل Guest house Sv. Duje

شاهین گشت

مقالات مرتبط


  اطلاعات سفر به صربستان

  جمهوری صربستان در جنوب شرق اروپا و در منطقه بالکان واقع شده و پایتخت آن شهر زیبای بلگراد است که روزگاری زیر سلطه امپراطوری عثمانی بوده است.

  آیا تا کنون نام این کشور را شنیده اید؟

  آیا تا کنون نام کشور مونته نگرو را شنیده اید؟ البته عجیب هم نیست اگر نام این کشور را نشنیده باشید. زیرا در گذشته کشور مونته نگرو متعلق به یوگوسلاوی سابق بوده و پس از برگزاری همه پرسی در سال 2006، این کشور کوچک و زیبا به طور رسمی اعلام استقلال کرده است.

  اطلاعات سفر به کرواسی

  کشور زیبای کرواسی در جنوب شرقی اروپا و رو به آب های نیلگون دریای آدریاتیک قرار گرفته است. این کشور منحصربفرد و زیبا در همسایگی کشورهای اسلوونی، بوسنی و هرزگوین، مونته نگرو و صربستان قرار گرفته است.