logo

شماره پشتیبانی :85524-021

بهترین انتخاب از میان هزاران جزیره ی مالدیو

مالدیو خانه ی هزار جزیره شگفت انگیز در میان آبهای کریستالی اقیانوس هند است که تلفیق درختان سرسبز نخل و آبهای نیلگونش، منظره ای چنان چشم نواز را بوجود آورده که به آرزوی خیلی از انسانها برای گذراندن تعطیلات رویایی تبدیل شده است.

از میان هزاران جزیره کشور مالدیو ، تنها 88 جزیره آن مجهز به ویلاها و اقامتگاه های لوکس هستند که مسافرین و گردشگران میتوانند در آنجا اقامت داشته باشند. هر جزیره ویژگی های منحصربفرد خود را دارد؛ از طرفی گزینه های زیاد، ممکن است باعث سردرگمی مسافرین شود، به همین دلیل انتخاب اقامتگاه دلخواه مسافرین را کمی دشوار میکند. از این رو تصمیم گرفتیم تا بهترین جزایر مالدیو را بررسی کرده و در این مقاله به معرفی آنها بپردازیم.

شاهین گشت

جزیره Nalaguraidhoo Island

جزیره Nalaguraidhoo، جزو جزایر نسبتا بزرگ مالدیو محسوب می‌شود که مجهز به انواع ویلاهای لوکس ساحلی است. معروفترین و بهترین آنها اقامتگاه ساحلی سان آیلند Sun Island Resort & Spa می باشد که با ارائه خدمات بی نظیر آماده پذیرایی از میهمانان جزیره است. هنگام حضور در این جزیره، باید فرصت را غنیمت شمرد و از لطافت هوای بامدادی و درخشش خورشید لذت برد. شاخه های سبز درختان میزبان پرندگان خوش صدای جزیره هستند و گلهای رنگارنگ سخاوتمندانه در جزیره پراکنده شده اند. تفریحات بیشماری نظیردوچرخه سواری در سواحل شنی، غواصی در آبهای زلال جزیره و یا کشف اسرار جزیره توسط جت اسکی در انتظار میهمانان جزیره است. ضمن اینکه ساحل جزیره نیز همچون گردنبند مرواریدی است که تمام ساحل را پر کرده و در کنار آبهای پهناور اقیانوس هند، چنان منظره ی زیبایی را خلق کرده که باید ساعتها به تماشای اینهمه زیبایی نشست. میهمانان همچنین می توانند در استخرهای بی کران و رو به اقیانوس شنا کرده و لذت برنند. با فرا رسیدن شب و به دلیل وجود پلانکتون ها، ساحل جزیره که گویی مملو از شمع های آبی رنگ است، به فضایی عاشقانه تبدیل می شود و میزهای شام نیز در فضای باز ساحل، منتظر خلق خاطره می شوند.

شاهین گشت

شاهین گشت

جزیره horubadhoo Island

در یکی از کوچکترین و بکرترین جزایر مالدیو به نام Horubadhoo، قدم بگذاید و از شنا کردن در کنار دلفین‌ها و لاک پشت‌ها لذت ببرید. صخره های مرجانی و گیاهچه های خزنده، زیبایی اعجاب انگیزی را به این جزیره هدیه داده اند و گلها در زیر نور آفتاب، فضا را از عطر دل‌انگیز خود آکنده می کنند. ضرباهنگ طلوع و غروب مکرر خورشید، در کنار چشم انداز بی انتهای دریا، آرامش بی نظیر را به ارمغان می آورد. سفر به این جزیره، به ویژه برای زوجهای جوان، می توانند به یکی از بهترین مسافرتهای زندگیشان تبدیل شود و اقامتگاه ساحلی رویال آیلند Royal Island Resort & Spa بی شک بهترین انتخاب برای ساختن سفری به یاد ماندنی می باشد. دراین اقامتگله ساحلی باید به تماشای تمام زیبایی های جزیره نشست و لذت برد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

جزیره Kurumba Maldives

چنانچه ترجیح می‌دهید در جزیره‌ای بزرگ اقامت داشته باشید و اطرافتان انسانهای دیگر نیز حضور داشته باشند، جزیره کورومبا انتخاب مناسبی است زیرا یکی از بزرگترین جزایر مالدیو محسوب می شود که مجهز به انواع اقامتگاه ها و ویلاهاست. تفریحات آبی هیجان انگیز و غواصی در کنار ماهی های رنگی در انتظار مسافرین این جزیره هستند. همچنین اقامتگاه ساحلی Kurumba در کنار طبیعت زیبایش مکمل گذراندن سفری فراموش نشدنی است.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

مترجم : صدیقه نظری

مقالات مرتبط


  پیوند مقدس در کنار سواحل رؤیایی مالدیو

  مجله گردشگری شاهین گشت یکی از رؤیایی ترین و رمانتیک ترین سواحل جهان را به شما معرفی کند، جایی که پیوند آسمانی زناشویی زوج ها بر روی آب های زلال اقیانوس هند بسته می شود، مکانی فوق العاده زیبا و باورنکردنی برای برگذاری خاطره انگیز ترین شب.

  دانستنی های جزایر اسرارآمیز مالدیو | قسمت اول

  هزاران جزیره ی اسرارآمیز با درختان نخل و سواحل مرواریدی، به آرامی در آغوش آبهای نیلگون اقیانوس هند قرار گرفته و کشوری به نام مالدیو را تشکیل داده اند که جهانیان را افسون مناظر سحرآمیز خود کرده است.

  دانستنی های جزایر اسرارآمیز مالدیو | قسمت دوم

  در مقاله قبل، مجمع الجزایر مالدیو را معرفی و به چندین نکته کلیدی اشاره کردیم که برای تجربه سفری فراموش نشدنی به مالدیو، به شما کمک میکند. در این سری با ذکر نکاتی در مورد جزایر مالدیو، غواصی کردن در مالدیو و چند نکته جالب دیگر به ادامه مقاله قبل خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید زیرا نکات جالب و آموزنده ای را در این مقاله ذکر کرده ایم.