logo

شماره پشتیبانی :85524-021

تصاویر شگفت انگیز از دنیای زیبا

تامل و فکوس روی زیباییمان گردآوری شده است ، بار دیگر ذکر فتبارک الله احسن الخالقین را بر زبانتان می آورد . در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا

و چشم نواز از سرتاسر دنیا ، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گردآوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و نا ملایمات روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه های زیبا از این دنیای زیبا ، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.

تصویری شگفت انگیز از یک غار که در شهرستان تیمارو در جنوب جزیره نیوزلند واقع شده است. این غار تقریبا در 23 کیلومتری جنوب غرب تیمارو روی 8 بزرگراه ایالت است.

شاهین گشت

منظره ای زیبا از استخر سبز زمردی در صهیون ، پارک طبیعی که در طول یک سیل برق آسا به این شکل در آمده است .

شاهین گشت

صهیون در زبان عبری ، به معنای پر آفتاب و نیز نام کوهی در جنوب غربی اورشلیم است . کوه صهیون در کتب دینی ، زادگاه و آرامگاه داوود و جایگاه سلیمان بوده است. اورشلیم شهری در دامنه جبال الخلیل و یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است. این شهر در هر دین بزرگ ابراهیمی یهودیت ،مسیحیت و اسلام مقدس است.

شاهین گشت

تصویر رویایی یخی از منطقه ی یخی هاردینگ در آبدره پارک طبیعی کنای .

کنای شهری در بخش شبه جزیره ی کنای ایالت آلاسکا است که جمعیت آن در سسر شماری سال 2000 میلادی 6942 نفر بوده است .

شاهین گشت

نمایی هوایی از کوههای اطراف بارسلون ، بارسلون پایتخت و پرجمعیت ترین شهر بخش خود مختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است .مجموعا در حدود 5 میلیون نفر در ناحیه شهری بارسلونا زندگی می کنند .بارسلون ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا و بزرگترین کلانشهر اروپا در کنار دریای مدیترانه است . بارسلون به لحاظ اهمیت در امور مالی ، تجارت ، رسانه ، سرگرمی ، هنر ، بازرگانی بین المللی ، آموزش و گردشگری یک شهر جهانی است. بندر بارسلونا یکی از مهمترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه می باشد. بارسلون دوازدهمین شهر جهان و چهارمین شهر اروپا به لحاظ شمار بازدیدکننده در سال است. این شهر سالیانه در حدود پنج میلیون توریست را به خود جذب می کند. از سوی دیگر این شهر به سبب بناهای معمارانی چون آنتونیو گانودی و لوییز دومانچه ای مونتاتر که به عنوان میراث جهانی یونسکو انتخاب شده اند شهرت دارد.

شاهین گشت

عکسی تامل برانگیز از غار دویلز دن از دریچه ی کارست نزدیک ویلیستون فلوریدا که سقف آن رودخانه ایست که بصورت قنات فرو ریخته است .

اگر از بالای رودخانه نگاه کنید آب بصورت سطح باز ظاهر شده است . ویلیستون شهری در شهرستان لوی ایالت فلوریدا است که در سال 1929 بنیان گذاری شده است . این مکان یک منطقه خصوصی است و امکان غواصی آموزشی و تفریحی را فراهم می کند .

شاهین گشت

تصویری شگفت انگیز واقعی از انعکاس کوههای سرسبز بر روی دریای بی کران در ابهام زمان ناپیدا که در مرکز جنوبی اپنینز واقع شده است .

شاهین گشت

عکسی جنال از ترک خوردن شیشه ای مانند سطح یخ زده ی دریاچه مصنوعی ابراهیم در جنوب رودخانه و در غرب آلبرنای کانادا ، مساحت این دریاچه مصنوعی 53.7 کیلومترمربع و طول آن 32 کیلومتر است.

شاهین گشت

تصویر جالب توجه از جاده ی قلبی شکل در اسلوونی ، جمهوری اسلونی کشوری است در جنوب اروپای مرکزی ،پایتخت و بزرگترین شهر آن لیوبلیانا است . اسلوونی از سوی غرب با ایتالیا ، از شمال با اتریش ، از جنوب و جنوب شرقی با کرواسی و از سمت شمال شرق با مجارستان هم مرز است. بخش زیادی از این کشور ، کوهستانی است.

شاهین گشت

عکسی زیبا از قاب دوربین یک رهگذر از کوچه پس کوچه های شهر تاریخی دوبروونیک در کرواسی .

دوبروونیک یک شهر تاریخیدر کشورکرواسی که در ساحل دریای آدریانیک و در کنار آخرین قسمت تنگه ی دوبروونیک قرار دارد. این شهر یکی از برجسته ترین مقصدهای توریستی در دریای آدریانیک است . در سال 1979 میلادی شهر دوبروونیک به فهرست میراث جهانی یونسکو پیوست . کامیابی شهر دوبروونیک هموتره بر اساتجارت دریایی بوده است. بر اساس کاوشهای باستان شناسی جدید ، یکی دیگر از تئوری ها بر خلاف با تئوری های سنتی نشان میدهد که با توجه به کلیساهای قدیمی امپراتوری روم شرقی که سالن دراز دارند و از قرن 8 میلادی به جا ماندند همچنین بخش هایی از دیوارهای شهر نشان میدهند که در زمان ساخته شدن در این شهر زیست گاه های بزرگ از قبیل وجود داشتند.

تورهای مرتبط


مقالات مرتبط


    هیجان انگیز ترین سرسره های دنیا

    پارک آبی یکی از پر طرفدارترین انواع پارک ها در جهان هستند و سرسره های آبی نیز محبوبترین وسیله ای هستند که به مهمانان هیجان خاصی می بخشند.