logo

شماره پشتیبانی :85524-021

قاره آسیا، سرزمین اسرارآمیزی است که هنوز هم بسیاری از مکان های آن بکر هستند و وقایع شگفت انگیزی را در دل خود جای داده که باید آن ها را جستجو و کشف کرد.

در سالهای اخیر کشورهای آسیایی به ویژه مالزی، به خاطر مناظر بکر و بی نهایت زیبایشان به لیست مقاصد گردشگران اضافه شده اند.

بی شک جزیره ی بالی، یکی از بهترین جزایر کشور اندونزی است که در سالهای اخیر به مقصد رویایی گردشگران تبدیل شده است. اما اینبار قصد داریم به بخش جنوبی‌ این جزیره ی شگفت انگیز برویم که تکه ای از بهشت روی زمین است.

آیا دوست دارید اسرار کهکشان ها را زیر سقف یکی از هیجان انگیزترین رصد خانه های جهان کشف کنید؟ با شاهین گشت همراه باشید.

طبیعت همیشه نوازش دهنده ی روح آدمی است و با جلوه های جادویی اش آرامش را به انسان ها هدیه می دهد. مقصدمان طبیعت مالزی است، با ما همراه باشید.

در این مقاله سعی داریم بهترین و محبوب ترین غذاهای ایرانی در روسیه را به شما معرفی کنیم، خوراکی هایی که حتما بعدها برای چشیدن طعم دوباره ی آن ها دلتنگ می شوید، پس با شاهین گشت همراه باشید.

محیط زیست، بزرگترین گنجینه ماست که باید از آن محفاظت کنیم و به کودکانمان هم آموزش بدهیم. در این سالهای اخیر یکی از دغدغه های طبیعت دوستان، نشان دادن اهمیت حفاظت از محیط زیست است. در همین راستا گروهی از طراحان خلاق دست به اقدامی بسیار جالب و خارق العاده زده اند و در شهر دبی، پارک زیبا و شگفت انگیزی را با موضوع محیط زیست طراحی کرده اند.

گُرجِستان کشوری است در شرق دریای سیاه و یکی از دیدنی تر ین و زیباترین مناطق جهان محسوب می شود. کشور گرجستان سراسر آرامش حاصل خیزی ،اصالت و امنیت است و این ها نیزهدیه های ارزشمند از خداوند به مردم مهربان ودست و دلباز آن کشور است .

سفرمان به طبیعت بکر بالی در کشور اندونزی است، تصور کنید در جنگلی با حیوانات وحشی و اهلی قدم می زنید اما کوچکترین آسیب احتمالی به شما وارد نمی شود! برای دیدن این توصیفات با ما همراه شوید.

اقیانوس ها و دریاها همیشه برای ما جذاب و دوست داشتنی هستند و سواحل هم یکی از بهترین مکان ها برای سپری کردن تعطیلات است. زمانی که صحبت از سواحل و تعطیلات به میان می آید، بعید است که نام جزایر مالدیو به گوشمان نرسد .

1
2
3
4