logo

شماره پشتیبانی :85524-021

آبشاری که شما را بی حرف پیش شیفته خود می کند چرا که برای چشمان تان هدیه ای دارد که هیچ جای دیگری نخواهید یافت. در ادامه با ما همراه باشید.

تقریبا میلیون ها عکس از نیویورک و تغییرات شهری در نیویورک وجود دارد. این شهر از دیرباز با ساختمان های بلند و آسمان خراش هایش به عنوان شهر همیشه بیدار شناخته شده است. کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت به صد سال پیش نیویورک سفر کنیم. عکس هایی که در طول سفر به نیویورک می بینید حاصل دید عکاسان حرفه ای نیست بلکه تمام عکس ها را شهروندان نیویورکی گرفته اند. آرشیو این تصاویر تا مدتی قبل منتشر نشده بود و اولین بار شهرداری شهر در منهتن منتشر کردند. با اینکه خیلی از تصاویر بر اثر جنگ از بین رفته است.

در سطح خیابان های شهرهای جهان مکان های زیادی دیده می شوند که به خاطر خاص بودنشان جذب گردشگر داخلی و خارجی نموده است. مثلا دیوارهایی که در برخی از کشور ها به عنوان یک نماد گردشگری در تمام دنیا معرفی شده است. دیوار چین، دیوار طبیعت، دیوار عشق در فرانسه و...

با خواندن این مقاله شما را به دوران شیرینی خواهیم برد روزهایی در ماه گرم سال در تابستان با خواهر و برادرامون بالای پشت بام، شب ها را با شمردن ستاره های آسمان صبح می کردیم. مجله گردشگری شاهین گشت قصد دارد اقامتگاه هایی را معرفی کند که اتاق خوابشان فاصله اندکی با ستاره ها دارد.با ما همراه باشید.

1