logo

شماره پشتیبانی :85524-021

جزئیات نمایشگاه بین المللی طلا و جواهرات 2016 استانبول

13 الی 16 اکتبر 2016 به مدت ۴ روز، نمایشگاه طلا و جواهر و ساعت استانبول(ترکیه) سالانه دو بار، در ماه‌های مارس و اکتبر، برگزار می‌شود.

95/7/14

shahin gasht

شاهین گشت: نمایشگاه طلا و جواهر و ساعت استانبول(ترکیه) سالانه دو بار، در ماه‌های مارس و اکتبر، برگزار می‌شود ، با ارائه فرصت‌های تجاری و شبکه‌ای‌ منحصر به فرد به حرفه‌ای‌های این صنعت، از اروپا تا آسیای نزدیک، روسیه تا شمال آفریقا، از کشورهای مشترک‌المنافع تا خاورمیانه، به عنوان نمایشگاه پیشرو در بخش صنعت طلا و جواهر شناخته می‌شود. این نمایشگاه، با داشتن سی سال سابقه، نقش مهمی را در ایجاد ارتباطات تجاری و همچنین توسعه بازار محصولات جدید شرکت‌ها ایفا می‌کند. در این نمایشگاه می‌توان با آخرین نوآوری‌ها در ماشین آلات، مواد، محصولات و مجموعه‌های طلا، الماس، نقره، سنگ‌های قیمتی، مروارید، ساعت‌های گران قیمت و ... آشنا شد.

بیش از ۱۲۰۰ تولیدکننده محلی و برون مرزی، طراح طلا و جواهر، عمده و خرده فروش، از ۲۵ کشور دنیا، از جمله ایران،چین، هند، یونان، عراق روسیه، ایتالیا و ... هر ساله در این نمایشگاه گردهم می‌آیند و مجموعه‌های بی نظیر محصولات خود را به نمایش می‌گذارند. از میان کشورهای بازدیدکننده نیز، بیشترین سهم متعلق به کشور ترکیه، روسیه، ایران، یونان و عراق می‌باشد.

تولیدکنندگان ترکیه‌ای طی سال‌های اخیر به جای تولید انبوه، مجدداً به طراحی جواهرات فاخر روی آورده‌اند و موفقیت خود را مدیون ۵ هزار سال میراث تاریخی و فرهنگی آناتولی هستند.

ترکیه با قرار گرفتن در بین پنج کشور برتر صنعت طلا و جواهر جهان، چه از لحاظ تولید و مصرف و چه از لحاظ واردات و صادرات،جزء پیشگامان این صنعت به شمار می‌رود و هر ساله دو میلیارد دلار طلا و جواهر صادر می‌کند. بنابر گفته UBM Retaforte ، مؤسس نمایشگاه، صنعت طلا و جواهر ترکیه، قصد دارد در طی سال های آینده صادرات خود را به پنج میلیارد دلار برساند.

این کشور با پیشرفت خیره‌کننده‌ای که در طی ۱۰ سال اخیر در این صنعت تجربه کرده، هم اکنون پس از ایتالیا، دومین کشور بزرگ صادرکننده طلا و جواهر می‌باشد و محصولات خود را به ۱۴۰ کشور دنیا صادرمی‌کند.

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول(ترکیه) که از حمایت انجمن طلا و جواهر ترکیه و انجمن جواهرات و کانی‌های معدنی گرانبها برخوردار است، مهم ترین رویداد صنعت طلا و جواهر ترکیه است.

شرایط ورود به نمایشگاه:

ورود به نمایشگاه تنها برای صاحبان مشاغلی که علاوه بر مدارک شناسایی، کارت تجاری معتبر و یا مدرکی مشابه جهت اثبات اشتغال در این حرفه، ارائه می‌کنند آزاد می‌باشد.

ورود افراد زیر ۱۵ سال نیز به این نمایشگاه ممنوع است.

علاوه بر تمامی موارد یاد شده، مزیت دیگری که این نمایشگاه، همانند دیگر رویدادهای مرکز CNR، از آن برخوردار است، فاصله بسیار نزدیک آن با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک (۲ دقیقه از نزدیک‌‌ترین سالن فرودگاه) بوده که روزانه به تمامی پایتخت‌های اروپایی پرواز دارد.

چهلمین دوره این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۶۰ هزار مترمربع و ۵ سالن، از تاریخ 13 الی 16 اکتبر 2016 به مدت ۴ روز، در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی CNR واقع در استانبول ترکیه برگزار می‌‌شود. همانطور که گفته شد این نمایشگاه دوبار در سال برگزار می‌شود.

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

shahin gasht

پیشنهاد طلایی آژانس شاهین گشت به علاقمندان، تور استانبول ویژه نمایشگاه طلا و جواهرات با پرواز قشم ایر می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتردر رابطه با جزئیات تور با آژانس شاهین گشت در تماس باشید.

برای مشاهده تورهای ترکیه اینجا کلیک کنید.

shahin gasht

pic762035210001