logo

شماره پشتیبانی :85524-021

جشن و هیجان دنیا برای کریسمس فرا رسید

96/10/04

فرارسیدن سال نو بسیار لذت بخش است . چه میلادی باشد چه شمسی و یا قمری ، برای مردم شادی به همراه می آورد .

فرا رسیدن سالروز تولد مسیح (ع)

تعطیلات ، برپایی جشن و دیدار عزیزان ، گرفتن هدایا و نوش جان کردن خوراکی های لذیذ ، مراسم سال نوی بسیاری از فرهنگ ها از مهم ترین دلایل محبوبیت این جشن باشکوه است .

پیروان دین مسیحیت ، سالروز زاده شدن پیامبرشان را آغازی برای خوشی های سال جدید خود می دانند . سال جدید میلادی با شروع ماه ژانویه (اواسط دِی) سر می رسد و مسیحیان از ماه دسامبر (اواسط آذر) با تزیین کردن محل کار و زندگی‌شان و لبخندی بر لب ، برای سال نو آماده می شوند .

در سراسر جهان ، ازآفریقا و آسیا گرفته تا اروپا و آمریکا ، به خرید درخت های کوچک و بزرگ سرو و کاج می روند و مسوولان شهر، کوچه و خیابان ها را با چراغ های رنگارنگ تزیین می کنند ، و هزاران جشن و فستیوال گوناگون در شهرهای مختلف جهان برگزار می کنند ، همچنین خیریه ها انجام می گیرد و کمک های انسان دوستانه دریافت می کنند . فرا رسیدن سالروز تولد مسیح (ع) و سال نو را به همدیگر تبریک می گویند و خوشبختی را احساس می کنند .

شاهین گشت

در روسیه ۶ دسامبر 2018

بابانوئل و همتای روسی اش فادر فراست (Father Frost) ، برای اجرای نمایش به پارک رویو روچی (Royev Ruchey) در حومه شهر کراسنویارسک (Krasnoyarsk) رفته اند که بسیار هیجان انگیز است .

شاهین گشت

مقالات مرتبط


    درخت کریسمس کنگره آمریکا چراغانی شد

    کنگره آمریکا طی مراسمی درخت کریسمس امسال خود را در محوطه چمن غرب ساختمان کنگره در واشنگتن روشن کرد.

    معرفی 6 مکان توریستی در جهان برای کسانی که از جشن کریسمس فراری اند

    زمستان فصلی با روزهای کوتاه و شب‌های طولانی و سرد است. این فصل در اکثر کشورهایی با دین مسیح با حال و هوای جشن کریسمس برقرار است. ولی خیلی ها از این زیبایی های این فصل فوق العاده و جشن های با شکوه خیابانی فراری اند و می خواهند این ایام را در آب و هوا بهاری بگزرانند. مجله گردشگری شاهین گشت 6 مکان فوق العاده دیدنی برای کسانی که می خواهند به دور از سرما ، فصل زمستان را سپری کنند معرفی می کند . با شاهین گشت همراه باشید.