logo

شماره پشتیبانی :85524-021

خانه ای عجیب غریب | جذاب و برعکس !

96/08/25

این خانه آنقدری عجیب و شگفت آور است که با همه خانه هایی که تا به العان دیده اید فرق دارد .
تمام وسایل این خانه آویزان از سقف می باشد !
شاهین گشت

در شمال شرقی مالزی ، صباح ، از ایالت های زیبا و رویایی است که در آن قرار گرفته است . این منطقه به غیر از جاذبه های طبیعی دارای یک خانه عجیب و غریب هست که جذابیت آن بسیار زیاد است . این خانه آنقدری عجیب و شگفت آور است که با همه خانه هایی که تا به العان دیده اید فرق دارد .

این خانه، کاملا برعکس و عجیب است ! احتمالا هنگام بازدید از آن برای لحظاتی سرتان گیج می رود اما کم کم چشمتان به این همه وسیله برعکس عادت خواهد کرد !

اینجا یکی از جذاب ترین جاذبه ها است . اگر به دیدن این خانه بروید جهان را به صورت وارونه می بینید چون در این خانه هر چیزی که فکرش را بکنید به صورت برعکس قرار گرفته است !

مقالات مرتبط


 • تصاویر شگفت انگیز از دنیای زیبا

  تصاویر شگفت انگیز از دنیای زیبا

  تامل و فکوس روی زیباییمان گردآوری شده است ، بار دیگر ذکر فتبارک الله احسن الخالقین را بر زبانتان می آورد . در این سری مطالب سعی کرده ایم کلکسیونی دیدنی از تصاویر زیبا و چشم نواز از سرتاسر دنیا ، با ذکر محل ثبت عکس برایتان گردآوری کنیم. شاید این تلاش ما قدم کوچکی باشد تا لحظاتی چشمانتان از دیدن پلیدی ها و نا ملایمات روزمرگی هایمان دور شود و با دیدن صحنه های زیبا از این دنیای زیبا ، روانی آسوده و استراحت روح را برای شما عزیزان در پی داشته باشد.

 • گشت و گذار در عجیب ترین بازارهای آبی تایلند

  گشت و گذار در عجیب ترین بازارهای آبی تایلند

  اگر قصد سفر به بانکوک و دیدن از شهر را دارید، بازار شناور تایلند ( بانکوک ) یکی از مکان های جذاب و دیدنی هست که شما مسافران و گردشگران که باید از دست ندهید. همه کالاها توسط قایق خرید و فروش می شود. این نوع بازار می تواند فرهنگ خرید رودخانه ای و تجربه فروش آبی را برساند.با ما همراه باشید تا با هم گشت و گذاری در این بازار داشته باشیم.

 • درختی عجیب که در قدیم به عنوان زندان استفاده میشد

  درختی عجیب که در قدیم به عنوان زندان استفاده میشد

  در غرب استرالیا درختی وجود دارد که با هر درختی که تا به امروز دیده یا نامش را شنیده اید متفاوت است. گیاهی که با لقب درخت زندان صاحب شهرت شده و سالانه هزاران گردشگر را به سوی خود می کشاند تا از نزدیک این گیاه عجیب و کهن را ببینند.