logo

شماره پشتیبانی :85524-021

اگر می خواهید سقفی سبز از شاخ ها وبرگ های درختان بالای سرتان باشد در ماه های می تا اگوست یعنی فصل بهار و تابستان، به تونل عشق بیایید.

به قلب طبیعت روحنواز ویتنام سفر کنید و در شهرهای پرجنب و جوش آن قدم بزنید. یکی از بهترین سفرهای زندگی خود را خلق کنید.

مکان‌های مختلفی در دنیا وجود دارند که در غم و بدبختی جاویدان فرورفته‌اند، اما تنها با اسم! حال دلیل انتخاب این نام ها چیست!

شهر باستانی یئری حدودا در ۳۰ کیلومتری مشکین شهر و در شمال غربی روستای پیرازمیان قرار گرفته است.

کشور اسپانیا که در جنوب غربی اروپا و رو به آب‌های نیلگون اقیانوس اطلس شمالی قرار گرفته است، قطعاً یکی از زیباترین کشورهای جهان است که بازدید از آن را نباید از دست داد.

غار یخی چما در مجاورت روستای شیخ علیخان در فاصله 25 کیلومتری چلگرد از توابع بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

روستای بکر و زیبای صراخیه که بر روی آبهای تالاب شادگان معلق است، چشم انداز چنان زیبایی را خلق کرده که هر بیننده ای را محو تماشای خود می کند.

در بخش جنوبی ایالت تامیل نادو در کشور هند و در شهر ماهابالیپورام (Mahabalipuram)، سنگ بزرگی به نام کریشنا وجود دارد که این سنگ با نقض قوانین فیزیک به یکی از جاذبه های گردشگری مشهور هند تبدیل شده است.

این جزایر به دلیل داشتن گونه های گوناگون و بی نظیر حیوانات و گیاهان به عنوان یکی از بهترین جزایر مکزیک و آمریکای جنوبی شناخته شده اند.

شهر ساحلی بدروم که در قلب آب های نیلگون دریای مدیترانه واقع شده ، تکه ای از بهشت روی زمین است که با مناظر شگفت انگیزش ، شما را محو تماشای زیبایی های خود می کند.

1
2
3
4