logo

شماره پشتیبانی :85524-021

دخترانی که ریش می گذارند تا به استادیوم بروند !

96/10/09

مسئولان مختلف سال هاست در مورد شرایط ورود بانوان به سالن های ورزشگاه ها اظهار نظراتی می دهند و هر کدام از آن ها تصمیم گیری ها را به نهاد و مسئول دیگری موکول می کنند .

تصمیم گیری مسئولان برای ورود بانوان به ورزشگاه ها

بعد از مدت ها هنوز تصمیم مشخصی در این مورد گرفته نشده است و بسیار نظرات مخالف و موافقی وجود دارد . در هر صورت دختران علاقه مند به ورزش ، هرکدام به شیوه های مختلفی برای ورود به ورزشگاهها متوسل شده اند . پدیده ی جدیدی وارد فوتبال ایران شد . در این اواخر برای دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس دخترانی وارد ورزشگاه شده اند که روش جدیدی را انجام دادند که با ریش و ظاهری مردانه وارد ورزشگاه شدند .

با این پدیده چه تصمیمی می توان گرفت ؟ برخورد جدی با آن ها کرد ؟ درهای ورزشگاه را به روی بانوان ببندند تا با احترام و بدون هیچ پنهان کاری وارد ورزشگاه شوند ؟

تصمیم گیری برای این افراد خارج از حیطه اختیارات مسئولان ورزش است . مسئولان جدی تر از زمان گذشته به این موضوع ورود بانوان و راه های مختلف به ورزشگاه ها و سالن ها را بررسی می کنند تا در آخر به نتیجه مطلوب تر و واحدی برسند .

شاهین گشت

منبع : افکار نیوز

مقالات مرتبط


    استادیوم جام جهانی 2018 | روسیه

    علاقمندان پرشورو نشاط به ورزش فوتبال در کشورعزیزمان ، به طور ویژه در انتظار آغازجام جهانی فوتبال 2018 در کشور زیبای روسیه هستند ، که برای تماشای رقابت های فوق العاده بین تیم های دست اول جهانی و درخشش کمابیش قابل پیش بینی تیم ملی کشورمان ایران را در این مسابقات لحظه شماری می کنند.

    صحنه ی تاریخی که فوتبال جهان را تکان داد .

    مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه در حضور تعداد زیادی از بزرگان فوتبال جهان برگزار شد .