logo

شماره پشتیبانی :85524-021

رستورانی زیر آب | مالدیو

97/4/4

در مکانی تفریجی در آب‌های مالدیو به نام Hurawalhi رستورانی در عمق ۵.۸ متری آب دریا قرار گرفته است که از آن به عنوان بزرگترین رستوران زیر دریا نام برده می شود.
وسعت این رستوان ۱۰۵ متر مربع می باشد و در آن می توان نمای بی نظیری از اقیانوس، مرجان‌ها، گونه‌های نادر آبزی، کوسه‌ها و همچنین منظره غروب آفتاب مالدیوی را نظاره کرد. غذا خوردن در این رستوران که می بتوان از آن به عنوان یکی از شاهکارهای ساخته دست بشر یاد کرد، برای هر شخصی می‌تواند تجربه‌ای شگفت‌انگیز و به یادماندنی باشد. ساختار این رستوران تشکیل شده از فولاد سخت به همراه گنبد اکریلیک شفاف است که به میهمانان رستوران، منظره‌ای زیبا و نمایی پانوراما از دریا و ماهی‌ها خواهد داد. گنبد این رستوران توسط شرکت معماری معروف اوکلندی به نام MJ Murphy ساخته شده است که در زمینه طراحی و ساخت آکواریوم‌های منحصر به فرد و خلاقانه شناخته شده است.

شاهین گشت

گردشگران با استفاده از یک راه پله مارپیچی ۱۳ متری که کلبه‌ای بالای رستوران را به رستوران زیر دریا متصل می‌کند، وارد رستوران می شوند. از آنجا که فضای داخل رستوران نسبتا کوچک طراحی شده است، و برای اینکه فضای بیشتری در اختیار میهمانان و مشتریان وجود داشته باشد، غذاهای سفارش داده شده در بیرون از رستوران و در خشکی طبخ شده و سپس در رستوران زیر دریا سرو خواهند شد. گذشته از طراحی هیجان انگیز و خارق العاده، غذاهای این رستوران نیز یکی از بهترین و خوشمزه‌ترین غذاهایی است که می‌توانید امتحانشان کنید. غذاهای سرو شده در این رستوران توسط برترین آشپزهای دنیا طبخ شده و همراه با ترکیبی از بهترین نوشیدنی‌های جهان سرو می‌شوند که در نوع خود بی‌نظیر می باشند.

تورهای مرتبط


مقالات مرتبط


  • پیوند مقدس در کنار سواحل رؤیایی مالدیو

    پیوند مقدس در کنار سواحل رؤیایی مالدیو

    مجله گردشگری شاهین گشت یکی از رؤیایی ترین و رمانتیک ترین سواحل جهان را به شما معرفی کند، جایی که پیوند آسمانی زناشویی زوج ها بر روی آب های زلال اقیانوس هند بسته می شود، مکانی فوق العاده زیبا و باورنکردنی برای برگذاری خاطره انگیز ترین شب.

  • بهترین انتخاب از میان هزاران جزیره ی مالدیو

    بهترین انتخاب از میان هزاران جزیره ی مالدیو

    مالدیو خانه ی هزار جزیره شگفت انگیز در میان آبهای کریستالی اقیانوس هند است که تلفیق درختان سرسبز نخل و آبهای نیلگونش، منظره ای چنان چشم نواز را بوجود آورده که به آرزوی خیلی از انسانها برای گذراندن تعطیلات رویایی تبدیل شده است.