logo

شماره پشتیبانی :85524-021

رونمایی از گواهینامه گردشگری حلال

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: برای اولین بار گواهینامه گردشگری حلال فردا در مشهد رونمایی خواهد شد.

95/6/16

شاهین گشت: حسین زارع صفت با اعلام این خبر افزود: سومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری روز سه شنبه (16 شهریورماه) با حضور دکتر مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رحمانی موحد معاون گردشگری کشور، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان ملی و استانی در مشهد برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه شعال جشنواره امسال، گردشگری حلال، ظرفیت ایرانی نامگذاری شده است افزود: در همین ارتباط امروز در مشهد، برای اولین بار گواهینامه گردشگری حلال توسط معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه گردشگری حلال از ابتدا در ایران اسلامی رونق داشته است اضافه کرد: رونمایی از این گواهینامه می تواند باعث توسعه گردشگری حلال و ارتقاء این بعد از گردشگری در شهرهای مختلف از جمله مشهد مقدس شود. زارع صفت در پایان صحبت های خود با اشاره به سفر یک روزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مشهد مقدس گفت: زیارت بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) و حضور در مراسم اختتامیه جشنواره مشارکت ملی گردشگری مهمترین برنامه های سفر یک روزه دکتر سلطانی فر به پایتخت معنوی ایران است.

shahin gasht

دنیای سفر

pic991035210001

مقالات مرتبط