logo

شماره پشتیبانی :85524-021

پانجین ساحلی عجیب و قرمز رنگ

96/10/10

در شرق دور و در کشور چین جاذبه ای بی نظیر وجود دارد . ساحل قرمز پانجین در چین از زیباترین های طبیعت است .

پرنده های مهاجرش بسیار دیدنی ست .

پانجین شهری در مرکز استان لیائوینگ است که مساحت آن حدود 4 هزار متر مربع است و 139 میلیون نفر در آن جا زندگی می کنند . جزو بهترین مناطقی است که پرنده های مهاجر در آن جا مشاهده می شود و همچنین جز ذخایر ملی و بین المللی شناخته می شود .

شاهین گشت

برای دیدن این منطقه به شهر پنجین بروید

این منطقه طبیعی حفاظت شده است و بخشی برای بازدید عموم دارد . برای دیدن این منطقه ابتدا به شهر پنجین بروید که با وسایل نقلیه ای همچون اتوبوس و قطار نیز قابل دسترس است و می توانید به راحتی به مقصد خود برسید .

این منطقه منحصر به فرد است و بسیار شگفت انگیز است ، به دلیل وجود گیاهان قرمزی که در آن وجود دارد که زیبایی آن چشمگیر و لذت بخش است . خاک این منطقه قلیایی شور و تنوع زیستی ذاتی تالاب است .

شاهین گشت

مقالات مرتبط


 • مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در هونان چین

  مهندسین چینی به تازگی ایده ای جدید را پیاده کرده اند که در جای خود بسیار جالب است. اگر از ارتفاع نمی ترسید قطعا پل شیشه ای چین یکی از جاذبه های جالب و دیدنی برای شما خواهد بود. این سازه، قله‌های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه‌مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می‌گیرد که مرتفع‌ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین است.

 • جهانگردان از دیدن این دیوار در چین غافل نشید + تصویر

  جهانگردان کشورهای مختلف، بر اساس باوری بی‌پایه، هزاران قفل را به دیوار چین، بسته و کلید آن را به جای دوری انداخته تا به زعم خود با این کار، عشق خود را جاودانه و ماندگار کنند.

 • شاهکار معماران چینی در ساخت پل خوش شانسی

  پل لاکی نات چین یکی از جذاب ترین و پربازدید ترین پل های جهان است . این پل شگفت انگیز در طراحی معماری و ساخت بنا زبان زد پل های جهان است . پل لاکی نات از فرهنگ چینی ، سنت و معماری جدید ترکیب شده است. در گزارش شبکه سی ان ان این پل، یکی از شگفت انگیزترین پل های جهان است که سالانه جهانگردان و توریست های بسیاری را جلب می کند. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

 • درختی در چین متعلق به دوران دایناسورها

  برگ ریزان زیباترین درخت چینی جهان یعنی درخت ۱۴۰۰ ساله جینکو که از آن به عنوان ” فسیل زنده ” نیز یاد می شود.

 • این فرهنگ و رسوم ها فقط در چین مرسوم است

  اگر برایتان جالب است تا بیشتر در مورد این رسوم و فعالیت های عجیب بدانید، توصیه می کنیم تا مطلب زیر را از نظر بگذرانید.

 • برگزاری نمایشگاه فرهنگی راه ابریشم با حضور ایران در چین

  نمایشگاه بزرگ فرهنگی راه ابریشم برای کشورهایی که در این حوزه قرار دارند در شهر پکن پایتخت چین و با حضور جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.

 • مکان های دیدنی پکن – چین

  سفر به کشور چین، بدون بازدید از پکن هر گز کامل نمی شود زیرا این شهر در عین حال که مدرن و توسعه یافته است، مملو از جاذبه های گردشگری می باشد که بازدید از آنها را نباید از دست داد.