logo

شماره پشتیبانی :85524-021

ساخت اولین هتل پنج ستاره شناور ایران در آبهای گرم بوشهر

استاندار بوشهر از آغاز ساخت اولین هتل پنج ستاره شناور ایران در بوشهر خبر داد و اعلام کرد که برای این هتل شناور، ساخت 100 سوئیت طراحی شده است.

95/8/20

شاهین گشت: مصطفی سالاری با تاکید بر اینکه تمرکز استان روی حوزه گردشگری و به خصوص گردشگری دریایی است، افزود: «فاز نخست دهکده گردشگری بوشهر نیز در سطح 16 هکتار فضای خشکی راه اندازی شده و قابلیت استفاده از خورها و دریا در مجاورت دهکده وجود دارد. همچنین دهکده گردشگری در شهرستان کنگان برای استفاده مردم بومی منطقه ایجاد شده، طراحی دهکده های گردشگری گناوه و عسلویه صورت گرفته و زیرساخت های دهکده گردشگری دیلم در حال ایجاد شدن است.» به گفته وی، با افتتاح این دهکده های گردشگری ظرفیت های شغلی زیادی ایجاد می شود.

این مقام استانی خاطرنشان کرد: «ما معتقدیم باید سرمایه گذاران به سوی مزیت های هر استان هدایت شوند و دو استان از این نظر مشابه هم عمل نکنند. در استان ما سرمایه گذاری در حوزه های آبزی پروری، پتروشیمی، کشاورزی و گردشگری در اولویت قرار دارد که روی آنها تمرکز شده است.»

shahin gasht

سرمایه گذاران متعدد خارجی و داخلی به استان آمدند که در تلاشیم آنها را به سمت مناطق میانی و شمالی استان که صنایع کمتری در آنها مستقر هستند هدایت کنیم تا فرصت شغلی بیشتری در این محدوده ها ایجاد شود.

منبع: ایسنا

pic937676210001

مقالات مرتبط


 • بوتل ها (Botel) نسل جدید هتل ها

  صنعت هتل داری هر روز شاهد تحول و گسترش است. این صنعت دیگر محدود به ارائه اتاق و خدمات رفاهی به مسافران نیست, بلکه ارائه اتاق و خدمات جانبی به عنوان جز اصلی مراکز اقامتی محسوب می شوند که هویت یک مکان را به عنوان جز اصلی مراکز اقامتی محصوب می شوند که هویت یک مکان را به عنوان اقامتگاه مشخص می کنند. یکی از تازه ترین سبک های به وجود آمده در[(link)|هتلداری بوتل ها|http://www.booking.com/hotel/nl/botel.en-gb.html?aid=356980;label=gog235jc-hotel-XX-nl-botel-unspec-gb-com-L:en-O:windowsS81-B:chrome-N:XX-S:bo-U:XX;sid=c6c87ce11fa42e249bd70f55dd179583;dcid=12;dist=0&sb_price_type=total&type=total&] بوتل ها هستند.

 • ساخت اولین هتل تمام گردان جهان در استان مازندران

  "علی خداوردی" با بیان اینکه در شمال کشور نزدیک به 700 کیلومتر سازه داریم، اظهار داشت: متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم هیچ سازه ای در مناطق ساحلی که گردشگران را جذب کند، طراحی کنیم.

 • آزاد سازی نرخ هتل ها درست یا غلط ؟

  به گفته مسعود سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، استراتژی این است که آزادسازی نرخ هتلها یه مرور زمان شکل بگیرد و ساز کاری برای رقابتی شدن این شرایط ایجاد خواهد شد.

 • وضعیت هتل های ایران بهتر از هتل های پاریس است

  نشست اطلاع رسانی درباره دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در حالی برگزار شد که یکی از فعالان بخش خصوصی اعلام کرد هتل های ایران نسبت به هتل های پاریس در وضعیت بهتری قرار دارند.

 • اطلاعات کامل درباره انواع اتاق در هتل

  تمامی هتل‌ها برای ارائه‌ی خدمات ویژه به مسافرین ایجاد شده اند، این خدمات شامل ارائه‌ی فضای خصوصی و متناسب با تعداد افراد و نیازهای آن‌ها و همچنین امکانات اقامتی می‌شود.