logo

شماره پشتیبانی :85524-021

مقامات ایتالیا تدابیر امنیتی در بنادر گردشگری‌ این کشور را افزایش دادند

فرمانده گارد ساحلی ایتالیا در نامه‌ای دستور داد تا سطح امنیتی در بنادر کشتیرانی و مسافربری از سطح یک به دو افزایش یابد. این در حالی است که بالاترین سطح امنیتی شماره 3 است.

95/5/24

شاهین گشت: همزمان با اوج فصل گردشگری تابستانی، مقامات ایتالیا سطح تدابیر امنیتی در بنادر گردشگری‌ این کشور را افزایش دادند و براین اساس بازرسی خودروها و افراد توسط پلیس شدت می‌یابد. وینچنزو ملونه، فرمانده گارد ساحلی ایتالیا در نامه‌ای دستور داد تا سطح امنیتی در بنادر کشتیرانی ومسافربری از سطح یک به دو افزایش یابد. این در حالی است که بالاترین سطح امنیتی شماره 3 است.در همین حال گارد ساحلی هیچ دلیلی برای این اقدام خود اعلام نکرد.به دنبال حملات تروریستی داعش در فرانسه و بلژیک طی سال گذشته میلادی، در حال حاضر سطح هشدار امنیتی ملی در ایتالیا در سطح 2 قرار دارد که بالاترین سطح ممکن در نبود یک حمله مستقیم محسوب می‌شود. پس از حمله ماه گذشته در شهر "نیس" فرانسه که در آن بیش از 80 تن کشته شدند ایتالیا کنترل‌های مرزی را افزایش داد و همچنین به دنبال کشته شدن کشیش سالخورده در کلیسایی در فرانسه، رم هفته گذشته تدابیر امنیتی در کولوسئوم و واتیکان را تقویت کرد.ایتالیا هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد مجوز استفاده از پایگاه هوایی و حریم هوایی‌اش برای حملات ضد داعش در لیبی را صادر کند. این تصمیم ایتالیا با نگرانی‌های شدید درباره احتمال انتقام جویی داعش از این کشور که بارها نامش در تهدیدهای این گروه تروریستی برده شده ، همراه است.

shahin gasht

ایسنا

pic211035210001

مقالات مرتبط


  سقف های ایران از دید گردشگر فرانسوی

  بررسی‌ها و کاوش‌های باستانشناسی حکایت از آن دارد که سابقه معماری ایران به حدود هزاره هفتم قبل از میلاد می‌رسد. شاید در دهه های گذشته ، ایران توریست های محدودی را می دید و افراد کمی از زیبایی های این کشور خبر داشتند. اما اخیرا ‏تعداد این توریست ها افزایش یافته و هر یک از آنها تصاویری یه یاد ماندنی از ایران در سایتهای مختلف منتشر می کنند.‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏

  روستایی نیمه ایرانی- نیمه اروپایی در تهران

  بدون شک عجیب‌ترین روستای ایران روستای زرگر است.اهالی این روستا هم ‌ایرانی‌اند هم اروپایی، هم فارسی می‌دانند هم ترکی؛ صورتشان هم شبیه آریایی‌هاست.مردم روستای «زرگر» زبان مادری‌شان «رومانو» است.

  ساخت قایق تفریحی و گردشگری + تصاویر

  مخترع بلژیکی قایق تفریحی و گردشگری طراحی و ساخته که توانسته کمکی چشم گیری به ورزشکاران و گردشگران علاقه مند به قایق رانی کند. در ادامه تصاویر مربوط به این قایق را مشاهده خواهید کرد.