logo

شماره پشتیبانی :85524-021

طی اعتراضات مسافران هواپیما: فرود اضطراری پرواز اهواز - تهران

پرواز مربوط به شرکت هواپیمایی زاگرس ایر بود که ساعت17:45 عصر یکشنبه انجام و بعد از دقایقی به دلیل نقص فنی در اهواز به زمین نشست. مشکل در فشار کابین باعث شد تا این هواپیما دقایقی پس از برخاستن مجددا به فرودگاه اهواز بازگردد.

95/5/25

شاهین گشت: پرواز مربوط به شرکت هواپیمایی زاگرس ایر بود که ساعت17:45 عصر یکشنبه انجام و بعد از دقایقی به دلیل نقص فنی در اهواز به زمین نشست. مشکل در فشار کابین باعث شد تا این هواپیما دقایقی پس از برخاستن مجددا به فرودگاه اهواز بازگردد. برخی مسافران این پرواز مدعی شدند پس از پرواز هواپیما مسافران احساس تنگی نفس کردند اما مسئولان پرواز بدون اعتنا به اعتراض مسافران پرواز را ادامه دادند که در پی اعتراض مسافران مجبور به بازگشت به فرودگاه اهواز شدند. آنان گفتند ظاهرا نقص فنی در سیستم فشار هوای کابین به فرودگاه اهواز مشکل اصلی این پرواز بوده و قرار بود پس از رفع نقص فنی این پرواز انجام شود که پس از چهار ساعت معطلی مسئولان فرودگاه اعلام کردند که نقص فنی هواپیما برطرف نشده و امکان جایگزین کردن هواپیما هم وجود ندارد.

مقام مسئول یاد شده گفت: این پرواز به ساعت 10 صبح دوشنبه موکول شد و مسافران به منازل و اقامتگاههای خود بازگشتند. هواپیمای پرواز یاد شده مربوط به شرکت زاگرس ایر و از نوع ایرباس320 بوده که دارای 160 مسافر و خدمه بود. پرواز اترک اهواز- مشهد نیز ساعت ٢:٢٠ بامداد امروز نیز پس از چندین ساعت معطلی و سردرگمی مسافران در فرودگاه اهواز لغو شد که تنها بهای بلیت به مسافران مسترد شد.

ایرنا

pic321035210001

مقالات مرتبط