logo

شماره پشتیبانی :85524-021

شاهکار معماران چینی در ساخت پل خوش شانسی

پل لاکی نات چین یکی از جذاب ترین و پربازدید ترین پل های جهان است . این پل شگفت انگیز در طراحی معماری و ساخت بنا زبان زد پل های جهان است . پل لاکی نات از فرهنگ چینی ، سنت و معماری جدید ترکیب شده است. در گزارش شبکه سی ان ان این پل، یکی از شگفت انگیزترین پل های جهان است که سالانه جهانگردان و توریست های بسیاری را جلب می کند. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

بیشتر از این پل بدانید

شاهین گشت

این پل زیبا و شگفت انگیز بر روی رودخانه ی دراگون کینگ در استان هونان چین واقع شده است. مجله گردشگری شاهین گشت قبلتر هم شما را با پیچیده ترین پل های دنیا از نظر معماری و شگفت انگیزترین آن از منظر خلاقیت و هنر آشنا ساخته است. این پل در لغت به معنای گره خوشبختی نامیده می شود.پل لاکی نات هزار و یک دارد. فرهنگ چین گره را سمبل خوشبختی و خوش شانسی مردمش می دونه و ظاهر آن شبیه به موج سینوسی است که یچ وقت به انتهای آن نخواهید رسید.

شاهین گشت

شاهین گشت

علاوه بر طراحی پل لاکی نات ، معمارانش به مسایل دیگری همجون مکانی مناسب برای تفریح و گشت و گذار و به عنوان یک جاذبه برای توریست ها فکر کرده اند .

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

پل لاکی نات چین در تاریکی شب مثل یک انگشتری پیچ در پیچ و نورانی در شب می درخشد. و جذابیت آن را دو چندان می کند. بازدید از پل رایگان می باشد و هزینه ای برای شما در برنخواهد داشت.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

ترجمه و جمع آوری: لیلی چاوشی

مقالات مرتبط


  مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در هونان چین

  مهندسین چینی به تازگی ایده ای جدید را پیاده کرده اند که در جای خود بسیار جالب است. اگر از ارتفاع نمی ترسید قطعا پل شیشه ای چین یکی از جاذبه های جالب و دیدنی برای شما خواهد بود. این سازه، قله‌های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه‌مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می‌گیرد که مرتفع‌ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین است.

  عظیم ترین پل جهان در تنگه بسفر استانبول افتتاح شد

  پل یاووز سلطان سلیم، عریض ترین پل جهان که در تنگه بسفر ساخته شد، با حضور تعداد زیادی از دولتمندان ترکیه، از جمله رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور و برخی رهبران جهان افتتاح شد.

  خطرناک ترین پل جهان در کاندینسکی روسیه

  خطرناک ترین پل جهان در روسیه راه آهنی که نه ریل شد و نه قطاری از روی آن عبور کرد، اما تبدیل به پلی شد که عبور کردن از آن تنها کار رانندگان شجاع و متبحر است