logo

شماره پشتیبانی :85524-021

شگفتی های جزیره هنگام

96/08/23

جنوب کشورعزیزمان مملو از جاذبه های دیدنی بی شماری است که باید قدم به قدم آن را کشف کرد و به تماشای زیبایی‌هایش نشست .

چنانچه قصد دارید از این مناطق دیدن فرمایید مردمان میهمان نواز جنوب با روی گشاده از شما استقبال خواهند کرد .

شاهین گشت

در جنوب جزیره قشم و در قلب آب های نیلگون خلیج فارس ، جزیره زیبای هنگام واقع شده که در حین سفر به جزیره قشم ، بازدید از آنجا را نباید از دست بدهید . کافی است چند ساعت و یا یک روز را به گشت و گذار در جزیره هنگام اختصاص بدهید و از دیدن زیبایی های آن لذت ببرید .

شاهین گشت

شما می توانید به وسیله قایق هایی که در نزدیکی روستای شیب دراز در جزیره قشم قرار دارند ، به جزیره هنگام بروید . زمانی که در قایق هستید ، عجله نکنید و از تماشای دلفین های بازیگوشی که در آب های خلیج شنا می کنند ، لذت ببرید . عمده فعالیت اقتصادی مردم جزیره صیادی و ماهی گیری می باشد که می توانید از نزدیک شاهد آن باشید . مردان زحمت کش جزیره داستان های کهن زیبایی را برایتان تعریف خواهند کرد. ضمناً فراموش نکنید که پس از قدم زدن در سواحل نقره ای جزیره ، از کشتی به گل نشسته پرتقالی ها نیز دیدن فرمایید .

شاهین گشت

شاهین گشت

از جمله جاذبه های دیدنی اصلی در جزیره هنگام مرزعه پرورش کروکودیل می باشد که می توانید خود را به چالش تماشای کروکودیل های عظیم الجثه دعوت کنید . چنانچه فرصت کافی داشتید ، از سنگ مادر و دختر نیز دیدن بفرمایید .

شاهین گشت

شاهین گشت

پس از دیدن جاذبه های طبیعی جزیره ، به سمت بازار بروید . برخی دختران جوان جزیره با لباس های سنتی که بر تن دارند ، طرح حنا می زنند که می تواند یادگاری بی نظیر جزیره هنگام بر روی دستانتان باشند . همچنین مردم جزیره هنگام مهارت خاصی در طبخ سمبوسه دارند . از میل کردن سمبوسه های خوش طعم جنوب به عنوان میان وعده ای کامل لذت ببرید .

شاهین گشت

شاهین گشت

مترجم : صدیقه نظری

مقالات مرتبط


  ساعتی یک میلیون دلار; درآمد ایران از گردشگری

  رئیس سازمان توسعه تجارت کشور، در هم‌اندیشی جامعه تورگردانان بخش خصوصی و دولتی گفت:درآمد گردشگری از ابتدای سال ۹۵ تا کنون را ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون دلار را اعلام کرد.

  مراکز تفریحی جزیره کیش

  جزیرهٔ کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است. در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌مانند است و در ۱۲کیلومتری کرانهٔ شیبکوه جای گرفته‌است.

  وضع هوای فعلی جزیره قشم

  طبق گزارش سازمان هواشناسی کشور، آب و هوای جزیره ی قشم تا سه روز آینده بارانی می باشد.