logo

شماره پشتیبانی :85524-021

ساخت قایق تفریحی و گردشگری + تصاویر

مخترع بلژیکی قایق تفریحی و گردشگری طراحی و ساخته که توانسته کمکی چشم گیری به ورزشکاران و گردشگران علاقه مند به قایق رانی کند. در ادامه تصاویر مربوط به این قایق را مشاهده خواهید کرد.

شاهین گشت در این مقاله خواندنی شما را با یک وسیله تفریحی و گردشگری ,که مخترع بلژیکی آن را طراحی و ساخته است ، معرفی می کنیم. مخترع بلژیکی تبار با ساخت این وسیله توانسته کمکی به ورزشکاران و گردشگران علاقه مند به قایق رانی کند . در ادامه این مقاله به شرح این اختراع می پردازیم .

مخترع بلژیکی تباری موفق به طراحی و ساخت قایق نمونه ای شده است که قابلیت حمل و جابجایی آن به سهولت است. این قایق همانند یک ساک چرخ دار کوچک می باشد که تنها فقط 6ft طول آن است .

ویژگی دیگر این قایق که باعث شده محبوبیت بیشتری در میان متقاضیان داشته باشد ، کیفیت بی نظیر قایق تفریحی می باشد .این قایق از بهترین مواد با دوام و انعطاف پذیر پلی استیری ساخته شده است .ویژگی های دیگر این قایق تفریحی که می توان به آن اشاره کرد ، وزن سبک آن می باشد و طراحی آن به نحوی می باشد که در حال بسته بودن قایق ، همانند یک کیف دستی که همسطح با زمین است می باشد . این قایق تنها 10 دقیقه زمان برای آماده سازی نیاز دارد و قابلیت جابجایی تنها دو نفر می باشد. از دیگر مزایای این قایق که بسیار مورد توجه عموم است، هزینه بسیار پایین این قایق است. تنها با پرداخت $ 1002 می توان این وسیله تفریحی را خریداری کرد. تا کنون 15 طرح در 3 سال گذشته ارائه شده که این طرح ثبت نهایی شده است .

در ادامه تصاویر مربوط به این قایق را در زیر مشاهده می کنید:

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

نویسنده: لیلی چاوشی

مقالات مرتبط


 • غرق شدن قایق گردشگری در آب های ترکیه

  رسانه های ترکیه از واژگونی یک قایق حمل مسافر در حالی که مشغول جابه‌جایی گردشگران بود خبر دادند.

 • راهنمای کامل ملزومات سفر

  اگر قصد دارید سفری دل چسب داشته باشید و تجیهیزات کاملی را داشته باشید، باید تمام مواردی که ما به شما خواهیم گفت را در نظر بگیرید و . مطمئنا شما هم دوست دارید از تک تک لحظات سفر لذت ببرید کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت با یک کوله‌بار پر از خاطره‌ی خوب از خانه برگردید.

 • با داشتن این ربات دیگر نگران حمل بار در سفر نباشید+تصاویر

  در اینجا با یک ربات جدید برای حمل بار اشنا می شویم، رباتی که مانند چمدان می توانید بارهایتان را داخلش قرار داده و آن را رها کنید تا به دنبال شما بیاید.

 • راهنمای کامل برای انتخاب بهترین اقامت در سفر

  پیشنهاد می کنیم که مثل معروف هر چه بادا، باد را فراموش کنید و با گذاشتن کمی وقت، قبل از سفر پیش بینی های لازم را انجام دهید. شاید به انتخاب هایی برسید که پیش از این حتی به آن فکر هم نمی کردید و یا اصلا با آن آشنایی نداشتید.