logo

شماره پشتیبانی :85524-021

راه اندازی بیش از 30 طرح گردشگری در شهرستان سرعین

فرماندار سرعین گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با تخصیص اعتباری بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال بیش از ۳۰ طرح تولیدی و گردشگری در شهرستان سرعین تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

95/6/10

شاهین گشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با تخصیص اعتباری بیش از ۴۱۰ میلیارد ریال بیش از ۳۰ طرح تولیدی و گردشگری در شهرستان سرعین تکمیل و به بهره‌برداری رسید. عاطف ناصری صبح امروز در جلسه بررسی روند اجرای پروژه‌های عمرانی و گردشگری در شهرستان سرعین اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با تخصیص اعتباری بیش از 410 میلیارد ریال بیش از 30 طرح تولیدی و گردشگری در شهرستان سرعین تکمیل و به بهره‌برداری رسید و با اولویت‌های در نظر گرفته شده در این شهرستان برای 220 نفر اشتغال‌زایی شد و هم‌اکنون مشغول به کار هستند.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک قرار است چندین پروژه با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در مناسبت‌های مختلف به بهره‌برداری برسد و از مسئولان خواستاریم که در این زمینه اقدامات اساسی انجام داده و نیز اهتمام ویژه‌ای برای رفع مشکلات و مسائل پیش آمده در این بخش داشته باشند. فرماندار سرعین گفت: طرح‌های افتتاحی در بخش‌های تولیدی، خدماتی و گردشگری با وجود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و نظریاتی که در این رابطه دارند این منطقه را با تحول عظیمی روبه رو کرده و زمینه‌های پیشرفت را در شهرستان سرعین به وجود آورده است.

ناصری تصریح کرد: با رونق و پیشرفت طرح‌های جدید بخش‌های تولیدی، خدماتی و گردشگری در شهرستان سرعین می‌توان آینده درخشان در این منطقه را به وضوح مشاهده کرد و به یقین این منطقه از لحاظ اقتصادی و جذب گردشگران در آینده با پیشرفت دو چندان مواجه خواهد داشت. وی بیان کرد: طرح‌های تولیدی و گردشگری در شهرستان سرعین به طور قابل توجهی عوامل مربوط به نیازهای گردشگران داخلی و خارجی را برطرف می‌کند و نیز از این طرح‌ها در راستای حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های گردشگری‌ استفاده می‌شود.

فرماندار سرعین اظهار کرد: شهرستان سرعین با داشتن آب و هوای بسیار مناسب و نیز دارا بودن چشمه‌های آبگرم معدنی و پیست اسکی آلوارس همه ساله میزبان قشر عظیمی از گردشگران و توریست‌های داخلی و خارجی است و امیدواریم در سال‌های آتی جذب هر چه بیشتر گردشگران و نیز رضایت‌مندی آن‌ها را شاهد باشیم.

shahin gasht

تسنیم

pic871035210001

مقالات مرتبط


 • اصفهان رکورد دار ورود گردشگران خارجی شد

  با افزایش 60 درصدی گردشگران خارجی , رکورد یک دهه‌ای ورود گردشگران خارجی به اصفهان شکسته شد.

 • کرمانشاه ظرفیتی مناسب برای توسعه گردشگری داخلی

  وجود 14 روستای هدف گردشگری با بافت تاریخی و ساختار طبیعی جذاب، همواره محلی برای حضور گردشگران و مسافران در این مناطق بوده و ظرفیتی مهم در کنار سایر توانمندی های حوزه گردشگری استان کرمانشاه محسوب می شود.

 • جلوه هایی از حيات،نور و رنگ در خليج فارس

  خليج هميشه فارس جلوه هاى فراوانى از حيات، نور و رنگ را به ايرانيان هديه داده است؛ جلوه هايى كه ديدن تصاوير آنها براى هر بيننده اى يادآور زيبا آفرين متعال هستى و خلقت نيكوى آفرينش خلقت نيكوى آفرينش است. آبهاي گرم خليج فارس پناهگاه موجودات دريايى، به ويژه آبزيان كوچك و مكانى آرام براى گونه هاى مختلف آبزياني است كه از هزاران سال پيش تا امروز به زندگى خود ادامه داده اند. آب و هوای خلیج فارس خشک و نیمه استوایی است.

 • لالجین با در دست داشتن صنعت سفال جهانی شد

  لالجین شهر جهانی سفال و سرامیک بالاخره به حق برند جهانی را از آن خود کردبا حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، از المان سفالی «جهانی شدن لالجین» رونمایی شد.