logo

شماره پشتیبانی :85524-021

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان مشخص شد !

96/08/09

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در ابتدای سال 2017 ، در چین افتتاح شد . تا مشکلات حمل و نقل را در Xiamen چین کاهش دهد .

مسیر دوچرخه سواری آسمان

شاهین گشت

مسیر دوچرخه سواری آسمان Xiamen توسط شرکت طراحی دانمارکی به نام Dissing + Weitling توسعه داده شده است . این مسیر 7.6 کیلومتر طول دارد که به بلندترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان تبدیل شده است .

این مسیر پک پل طولانی مختص دوچرخه می باشد و به طور کامل از محیط اطراف خود جدا نیست و در 13 نقطه در طول مسیر به دیگر سیستم های حمل و نقل متصل گردیده است . 11 تای آنها مربوط به ایستگاه های اتوبوس تندرویی هستند که روی مسیری به موازات مسیر دوچرخه به شهروندان این شهر خدمت می رسانند .

تضمین ایمنی دوچرخه سواری

این مسیردوچرخه سواری به شکلی مناسب برای دوچرخه سواران تجهیز شده و دارای 11 رمپ مارپیچ و ایستگاه های دوچرخه عمومی با 355 دوچرخه ، 253 پارکینگ در طول 7 پلت فرم و 30 هزار چراغ برای تضمین ایمنی دوچرخه سواری در شب هنگام است .

شاهین گشت

چندین مسیر پیاده روی با رنگی متفاوت

شاهین گشت

این مسیر نه تنها برای ارتقای دوچرخه سواری ایجاد شده است ، بلکه به پیاده ها نیز خدمت می کند . روی این پل بسیار زیبا ، چندین مسیر پیاده روی وجود دارند که با رنگی متفاوت مشخص شده اند تا از هر گونه سردرگمی و تصادف بین دوچرخه سواران و پیاده ها جلوگیری کنند .

شاهین گشت

مقالات مرتبط


 • مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در هونان چین

  مهندسین چینی به تازگی ایده ای جدید را پیاده کرده اند که در جای خود بسیار جالب است. اگر از ارتفاع نمی ترسید قطعا پل شیشه ای چین یکی از جاذبه های جالب و دیدنی برای شما خواهد بود. این سازه، قله‌های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می‌کند. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه‌مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می‌گیرد که مرتفع‌ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین است.

 • شاهکار معماران چینی در ساخت پل خوش شانسی

  پل لاکی نات چین یکی از جذاب ترین و پربازدید ترین پل های جهان است . این پل شگفت انگیز در طراحی معماری و ساخت بنا زبان زد پل های جهان است . پل لاکی نات از فرهنگ چینی ، سنت و معماری جدید ترکیب شده است. در گزارش شبکه سی ان ان این پل، یکی از شگفت انگیزترین پل های جهان است که سالانه جهانگردان و توریست های بسیاری را جلب می کند. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

 • با این دوچرخه کل دنیا را بگردید

  این دوچرخه برخلاف ظاهری ساده، به ردیاب و سیستم روشنایی منحصر به فردی مجهز است.

 • افتتاح طولانی ترین پل معلق جهان

  طولانی ترین پل معلق جهان در سوییس افتتاح شد ، پلی که ساخت آن فقط 10 هفته طول کشید.

 • آسمان نمای پلنتاریوم مسکو | سفر به کهکشان

  آیا دوست دارید اسرار کهکشان ها را زیر سقف یکی از هیجان انگیزترین رصد خانه های جهان کشف کنید؟ با شاهین گشت همراه باشید.