logo

شماره پشتیبانی :85524-021

محدودیت های ترافیکی جاده چالوس از 11 تا 14 فروردین اعلام شد

96/1/10

مرکز مدیریت راه‌های کشور از اعمال محدودیت عبور و مرور در روزهای ۱۱ تا ۱۴ فروردین ماه خبر داد.

شاهین گشت

شاهین گشت: بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه در محور «کرج-چالوس» از ساعت ۱۲:۰۰ در تاریخ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین الی ساعت ۳:۰۰ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ همان روز الی ۳:۰۰ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

علاوه بر این به طور کلی عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

در همه محورهای برون‌شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی نیز در ایام تعطیلات نوروز به جز تاریخ‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین با رعایت مقررات و ضوابط در جاده‌های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع است.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ فروردین در همه محورهای برون‌شهری کشور ممنوع است.

منبع: ایسنا

مقالات مرتبط


 • انتشار کتاب جاده ابریشم در گذرگاه سرزمین قزوین

  عضو کمیته علمی اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم گفت: کتاب جاده ابریشم در گذرگاه سرزمین قزوین به قلم رسانا حشمتی‌پور، به سفارش شهرداری قزوین ویژه یازدهمین اجلاس شهرداران جاده ابریشم منتشر شد

 • دیدنی های پنهان جاده چالوس

  دل کندن از روزمرگی ها و رفتن به سفر گاه وسوسه ای تمام نشدنی به جان آدم ها می اندازد . وسوسه ای که لحظه ای از ذهن بیرون نمی رود . خیلی ها با همین وسوسه کوله بار بسته و راهی جاده ها می شوند . همه چیز را به دل هایشان می سپارند و به سوی مقصدی رهسپار می شوند .

 • جاده موسی|جذاب ترین قطب گردشگری فرانسه

  این جاده پسیج دو گوا ( Passage du Gois ) نام دارد و از جذاب ترین اماکن فرانسه محسوب می شود که در دهه ی اخیر گردشگران را به سوی خود می کشاند. اگر شما هم کنجکاو شدید تا سر از راز این جاده ی در بیاورید با شاهین گشت همراه شوید.

 • نکات ضروری سفر جاده ای در زمستان

  در اینجا نکاتی را که لازم است در سفرهای جاده ای زمستانی رعایت کنید را مورد بررسی قرار می دهیم: