logo

شماره پشتیبانی :85524-021

غار زیبای مرمر در شیلی | از چشمگیر ترین مناظر جهان

96/09/26

شیلی جز کشورهایی است که متنوع ترین طبیعت را در خود دارد .

غار مرمر شیلی

نقشه آن به صورت کشیده دیده می شود که از خارق العاده ترین جاذبه های طبیعی محسوب می شود . در شیلی رشته کوه های زیادی نمایان هستند . دریاچه ها و جنگل ها و تمام مشخصه های طبیعت وحشی از نمودهای زیبایی این غاره محسوب می شوند . این کشور عجایبی بسیار با ارزش را در بر دارد ، مجسمه های موآی ، که تمام گردشگران سراسر دنیا را به خود جذب می کنند .

شاهین گشت

Marble Caves

غار مرمر شیلی Marble Caves ، از چشمگیرترین مناظر کشور و جهان محسوب می شود . این شگفتی در پاتاگونیا از سنگ مرمر تشکیل شده است . در دریاچه جنرال کاررا ، دریاچه ای در مرز شیلی و آرژانتین قرار دارد .

بر اثر موج های این دریاچه ( از کلسیم و کربنات ) در طول 6 هزار سال هنگامی که دیواره های غار را شستشو می دادند به وجود آمده است . دیواره های این غار از رنگ های متنوع و زیبایی از رنگ های سبز و آبی تشکیل شده اند .

شاهین گشت

بوئنوس آیرس

شخصی به نام کلمنته اونلی ، برای اولین بار این منطقه را در کتابی به نام کوهنوردی در آندس ، ذکر کرد . او کاشف ایتالیایی - آرژانتینی بود . نام دیگر این دریاچه بوئنوس آیرس است .

مقالات مرتبط


    تنگه زینه گان ایلام، غاری که سقفش آسمان است

    مسافرانی که از مرز مهران به عتبات می روند در مسیر خود می توانند تنگه زینگان ایلام را ببینند که اهالی مهران آن را «دروازه بهشت» می نامند.

    مناظر پرشکوه در غارهای نیوزیلند

    سخن از غار و رودخانه به میان آمده و کشور نیوزلند قرار است شما را شگفت زده کند. بر روی رودخانه ها حرکت می کنیم و وارد غارهایی تاریک و مرموز می شویم.همراه با شاهین گشت باشید.