logo

شماره پشتیبانی :85524-021

فراخوان مسابقه تصویری شماره یک شاهین گشت

شاهین گشت با مسابقه ای متفاوت به جمع علاقه مندان به گردشگری برگشته است.

فراموش نکنید که همه شرکت کنندگانی که عضو کانال شاهین گشت هستند، شانس برنده شدن دارند. پس نا امید نباشید و از همین الان شروع به جسنجو عکس مورد نظر کنید تا یکی از برندگان خوش شانس تور ویژه کیش باشید.

مسابقه ی های زیادی تاکنون برگزار شده ولی این مسابقه با بقیه فرق می کند!؟ و دلیل آن جوایز نفیس در این مسابقه است.

سایت مسافرتی و گردشگری پرواز شاهین گشت شامل بخش های مختلف گردشگری و از جمله مهمترین آنها تورهای جذاب و با شرایطی ویژه می باشد. این بار تیم خبری شاهین گشت مسابقه ا با عنوان مسابقه شماره یک با جوایز نفیس برای دوست داران به سفر و گردشگری برگزار کرده است.

نکته مهم و در واقع سوژه اصلی مسابقه، اینه که یکی از تصاویر موجود در گالری تورهای سایت با بقیه متفاوت است! در واقع تمام تصاویر بخش گالری تور، دارای لوگو شاهین گشت است که در پایین و سمت راست تصویر قرار گرفته است و در این میان یک تصویر با لوگوی متفاوت ثبت شده است.

فراموش نکنید که همه شرکت کنندگانی که عضو کانال شاهین گشت هستند، شانس برنده شدن دارند. پس نا امید نباشد و از همین الان شروع به جسنجو عکس مورد نظر کنید تا یکی از برندگان خوش شانس تور ویژه کیش باشید.

شرایط شرکت در مسابقه:

شرکت کنندگان مسابقه می بایست عضو کانال شاهین گشت باشند تا از این طریق بتوانند پاسخ مسابقه را برای ادمین کانال ارسال کنند.

نحوه ارسال پاسخ شرکت کنندگان:

در ایتدا برای آن دسته از کسانی که عضو کانال شاهین نیستند، پس از عضویت در کانال تلگرام ، نام تور - مدت اقامت و ایر لاین توری که تصویر در گالری آن موجود است را برای ادمین کانال ارسال نماید.

جوایز نفیس مسابقه شماره یک شاهن گشت:

جایزه ویژه مسابقه ی شاهین گشت، سفر به جزیره زیبا و دیدنی کیش است که شامل خدماتی از جمله تور رایگان به همراه بلیط رفت و برگشت هواپی ، 3 روز اقامت در یکی از بهترین هتل های کیش، صبحانه بوفه، ترانسفر استقبال و تسهیلات هتل می باشد.

نحوه انتخاب شرکت کنندگان:

پس از پایان مدت مسابقه، با توجه به حجم پاسخ های ارسالی به قید قرعه یک نفر را به عنوان برنده مسابقه اعلام خواهند کرد.

شاهین گشت

مهلت ارسال تا روز جمعه 1395/11/29 می باشد و برنده هفته آینده مشخص خواهد شد.

تیم خبری شاهین گشت

95/11/24