logo

شماره پشتیبانی :85524-021

لهستان بهشت کشف نشده

در این مقاله شاهین گشت با یک گشت 3551 کیلومتری در کشور لهستان یکی از خاص ترین و بکر ترین مناطق کمتر دیده شده را معرفی می کند تا دیگر نیاز به سفرهای گران قیمت برای مشاهده دیگر مناطق گردشگری جهان نباشید. در ادامه با شاهین گشت همراه باشید.

شاهین گشت

جمهوری لِهِستان (به لهستانی: Polska) کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد) از شرق با بلاروس و از جنوب شرقی با اوکراین و از شمال با دریای بالتیک همسایه است.

یک دوچرخه، یک زن، یک مرز زمینی - در سراسر لهستان فقط در دو ماه ! من 3551 کیلومتر در سراسر کشور لهستان را رکاب زدم و هر چند من که کشورهای امریکا مرکزی و ژاپن را سفر کرده بودم ولی دیدن کشور لهستان برایم لذت بخش تر بود.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

در نهایت این سفر ، مکان هایی را در کشور لهستان کشف کردم که ارزش این جستجو را داشت. مکان ها و جاذبه های گردشگری ، به مرور زمان و طی بازدید های مکرر، دیگر آن جذابیت را ندارد و مطمئنا گردشگران این اشتباه را نمی کند که از مکان های تکراری بازدید کنند.

شاهین گشت

شاهین گشت

چند نفر از دوستانم دلیل اینکه چرا لهستان را برای گردشگری و شروع تحقیقاتم انتخاب کردم، با اینکه کشورهایی با آوازه طبیعت گردی شگفت انگیز هم وجود دارد. تنها جوابم این بود که کشور لهستان کاملا جذاب و شگفت انگیز است، و همیشه ما فکر میکنیم که جذابترین و شگفت انگیزترین مکان ها در دورست ترین نقاط از محل زندگی مان قرار دارد! در حقیقت ما متوجه بسیاری از زیبایی ها در اطراف محل زندگی مان نیستیم، با اینکه می توانیم استثنایی ترین مکان ها را در نزدیکی مان پیدا کنیم.

در کشورلهستان شما می توانید غذاهای محلی با طعم جدید ، بازدید از مساجد زیبا و بازدید از گورستان که واقعا حس و حال معنوی دارد، داشته باشید.

شاهین گشت

شاهین گشت

در روستای کوچک Stańczyki بلندترین پل شگفت آورلهستان واقع شده است که پیاده روی در امتداد پل افسانه ای بهترین تجربه گردشگری است.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

در امتداد مسیر پارک ملی Bieszczady سرگردان از طبیعت حیرت انگیز می مانید که با دیدن مناظر کوهستانی شگفت انگیز، دیگر قادر به توصیف زیبایی های آن نیستید.

در این سفر در حال رانندگی در نزدیکی جنگل های شگفت انگیز Bialowieza به دنبال یک گاومیش کوهان دار آمریکایی بودم که در نهایت توانستم به این گاومیش نزدیک شوم.

شاهین گشت

همچنین در طول سفر لهستان جادوگرهای را مشاهده می کنید که در کار خود بسیار حرفه ای می باشند.

شاهین گشت

تجربه ای که در این سفر بدست آوردم این بود که درواقع در نزدیکی محل زندگی خودمان نیز می توانیم محل های کشف نشده و جذابی را به عنوان مقصد تفریحی و گردشگری پیدا کنیم و گاهی اوقات نیازبه صرف هزینه های گزاف و پیمودن مسافت های طولانی نیست.

شاهین گشت

شاهین گشت

مقالات مرتبط


    بلغارستان مقصد جدید گردشگران ایرانی

    بلغارستان جزو مقاصد جدید گردشگران ایرانی به شمار می‌آید که پس از کودتای ترکیه و اعمال ممنوعیت سفر، در بازار ایران تا حدی شکفته شد؛ اما نگرانی‌هایی از بابت تکرار آسیب‌ها و سوءاستفاده‌هایی که قبلا در مقاصدی چون ترکیه متوجه مسافران ایرانی شده وجود دارد