logo

شماره پشتیبانی :85524-021

از سوی کشور گرجستان| حمل 12 قلم داروی ممنوعه شامل حبس و جریمه های سنگین

تعداد 12قلم داروی ممنوعه مشمول جریمه های سنگین شامل حبس طولانی مدت از سوی کشور گرجستان از طرف گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

95/10/8

شاهین گشت: تعداد 12قلم داروی ممنوعه مشمول جریمه های سنگین شامل حبس طولانی مدت از سوی کشور گرجستان از طرف گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اعلام کردنظر به برقراری مجدد پروازهای بین ایران وگرجستان مرکز مبارزه با جرایم سازمان یافته گمرک جمهوری اسلامی ایران لیست داروهای ممنوعه همراه مسافر به کشور گرجستان که همراه داشتن این دارو ها ی ممنوعه مشمول جریمه های سنگین شامل حبس طولانی مدت از سوی کشور گرجستان به شرح ذیل می باشد .

1: استامینوفن کدیین( مخدر)

2: CLORDIAZPOXIDE ( روانگردان)

3:DIPHENOXIYLATE ( مخدر)

4:CLONEZEPAM ( مخدر)

5 : COLDAX ( حاوی سودوافدرین)

6: BENCICAL( حاوی سودوافدرین)

7: COLD STOP( حاوی سودوافدرین)

8: SUDAFED( حاوی سودوافدرین)

9: T-DOL 100 ( حاوی ترامادول)

10: RAY DOL 100( حاوی ترامادول)

11: A-FERIN ( حاوی کدیین)

12: SUDA COLD ( حاوی سودوافدرین)

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

pic787676210001

مقالات مرتبط


  دانستنی های کشور گرجستان

  گرجی ها بر این باورند که هنگامی که خداوند در حال آفرینش زمین بود و در حال تقسیم زمین ها بین کشورها بوده است ؛ بهترین؛ مرغوب ترین و زیبا ترین زمین را(توصیف بهشت) برای خود نگه میدارد و سایر زمین ها را به کشورها میدهد در همین حین گرجی ها که ابداع کننده ی شراب در دنیا میباشند مشغول به عیش و نوش و لذت از شراب در مهمانی بوده اند ؛(شراب برای گرجیان مقدس است) خداوند آن زمینی که برای خود نگه داشته بود را به گرجیان داد...و گرجی ها در سرزمین بهشتی ساکن شدند.صبح زود بیدار شوید صبح ها هنگام طلوع افتاب بیدار شوید . تا از بهترین جاذبه های شهر بهره مند شوید و از ترافیک در امان بمانید. در ضمن سپیده دم زمان جادویی برای گرفتن عکس هم هست زیرا میتوانید از نور نرم و شفاف صبحگاهی استفاده کنید. همینطور در این وقت روز معاشرت کردن با مردم محلی هم راحت تر است. تازه معمولا صبح ها از شر دزدها و کلاه بردارهای توریست ها هم در امان هستید. یادتان باشد افراد خوب و درست صبح زود برمی خیزند درست وقتی که شیادها در خوابند.حتما میدونین که تور تفلیس به خاطر جاذبه ها و مرکز خرید تفلیس ، بیش از سایر تورهای گرجستان طرفدار داره . خيلي ها در سفر به گرجستان بخصوص تفلیس كه يكي از قطب هاي تجاري محسوب ميشود به دنبال مراكز خريد خوب گرجستان هستند كه هم قيمت مناسب داشته باشد و هم بصورت تك فروش بتوان خرید کرد . محاله ایرانی ها به گرجستان سفر کنند و سری به بازارهای اون نزنند .بازارهای این کشور علاوه بر برندهای مطرح دنیا ، پر از پوشاک و لوازمی هستن که قیمت های متنوع داره .شما میتونید با کمترین قیمت بهترین سوغاتی را بخرین.

  باغ گیاه شناسی ملی گرجستان

  گرجستان از کشورهایی است که در سال های اخیر در لیست پر بازدیدترین کشورها از نظر توریستان و گردشگران ایرانی جای گرفته است، به همین منظور شاهین گشت قصد دارد در این مقاله به یکی از جالب ترین مناطق گردشگری گرجستان سرزده و با شما را با باغ گیاه شناسی گرجستان بیشتر آشنا سازد.

  رشد 513 درصدی گردشگران ایرانی در گرجستان

  گردشگران ایرانی جایگاه ششم را در میان بیشترین گردشگران خارجی گرجستان دارند.