logo

شماره پشتیبانی :85524-021

لیست کامل کالاهای خطرناک در هواپیما گزارش شد

96/2/10

همان‌طور که می‌دانید، در سفرهای هوایی نمی‌شود هر چیزی را در چمدان و یا جامه‌دان همراه خودتان ببرید. شاهین گشت اطلاعات جامعی را در این رابطه در اختیار شما قرار می دهیم.

شاهین گشت: همان‌طور که می‌دانید، در سفرهای هوایی نمی‌شود هر چیزی را در چمدان و یا جامه‌دان همراه خودتان ببرید. از آن‌جایی‌که بعضی از این موارد، ممکن است به ظاهر خطرناک به نظر نرسند و شما هم به عنوان مسافر، از آن‌ها خبر نداشته باشید و بر حسب احساس ضرورت آن‌ها را همراه خودتان ببرید، جدولی از اشیای خطرناکی که توسط مسافر در پرواز، غیر قابل حمل گزارش شده‌اند را در زیر برای‌تان تهیه کرده‌ایم؛ بد نیست بدانید که مسافر اجازه‌ی همراه داشتن این موارد را در جامه‌دان، داخل کابین و یا به‌صورت شخصی در طول پرواز ندارد و حمل این وسایل، غیر مجاز است.

شاهین گشت

مقالات مرتبط


 • مزیت آیفون 7 جدید در زمینه سفر و گردشگری

  چهارشنبه گذشته اپل آیفون و ساعت هوشمند جدید خود را معرفی کرد. این شرکت که همیشه در معرفی تکنولوژی جدید و کارآمد در زندگی روزمره پیش‌رو بوده است، همیشه امکانات مناسبی را در گجت‌های خود برای مسافران و دوست‌داران طبیعت قرار داده است. در این مقاله قصد داریم ویژگی جدید آیفون و ساعت هوشمند جدید اپل را در زمینه سفر و گردشگری مورد بررسی قرار دهیم. با شاهین گشت همراه باشید.

 • راهنمای کامل ملزومات سفر

  اگر قصد دارید سفری دل چسب داشته باشید و تجیهیزات کاملی را داشته باشید، باید تمام مواردی که ما به شما خواهیم گفت را در نظر بگیرید و . مطمئنا شما هم دوست دارید از تک تک لحظات سفر لذت ببرید کوله سفر را ببندید و این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت با یک کوله‌بار پر از خاطره‌ی خوب از خانه برگردید.

 • راهنمای کامل برای انتخاب بهترین اقامت در سفر

  پیشنهاد می کنیم که مثل معروف هر چه بادا، باد را فراموش کنید و با گذاشتن کمی وقت، قبل از سفر پیش بینی های لازم را انجام دهید. شاید به انتخاب هایی برسید که پیش از این حتی به آن فکر هم نمی کردید و یا اصلا با آن آشنایی نداشتید.

 • اشتباهات رایج حمل چمدان در سفر هوایی

  خیلی از اوقات پیش می‌آید که مسافران در فرودگاه‌ها برای وضعیت چمدان‌هایشان دچار مشکل می‌شوند. این در حالی است که این مشکلات با راهکارهای ساده‌ای می‌توانند برطرف شوند.

 • با این بالش های هوشمند هیچ وقت از سفر جا نمی مانید

  Sunrise Smart Pillow پروژه ای جدید است که در کیک استارتر به دنبال جذب سرمایه ای 50 هزار دلاری است. این بالش هوشمند در هر دو سمت خود نوارهای نوری دارد که بسته به حالت برنامه ریزی شده، رنگ های مختلفی تولید می کنند.

 • دانستنی های ضروری برای سفرهای دو روزه

  جمع کردن وسایل مورد نیاز برای سفر باید با دقت انجام شود و باید نکات مختلفی را در این خصوص مورد توجه قرار دهند تا هم چمدان سبک‌تری داشته باشند و هم در طول سفر با کمبود وسایل ضروری مواجه نشوند.

 • نظر یک توریست ایتالیایی بعد از سفر به شیراز

  شیراز، شهری که خیابان هایش با تاریخ، ادب، فرهنگ و هنر آذین بندی شده است.