logo

شماره پشتیبانی :85524-021

معبدی مخفی در آب | بالی

97/4/2

Tanah Lo متشکل از یک سنگ خاموش در جزیره بالی در اندونزی است. این محل به نام معبد لوط معروف می باشد که توریست ها و خصوصا عکاسان بسیاری را به سمت خود جذب می کند .
Tanah Lot به زبان بالیایی یعنی سرزمین ، که مکانی است در Tabanan و در حدود 20 کیلومتری Denpasar (پایتخت بالی)قرار دارد. همه روزه این تخته سنگ نشسته در ساحل بر اثر مد به درون اقیانوس رفته و دوباره با شروع شدن جزر، در ساحل اقیانوس پدیدار می شود ، که گردشگران در صورتی که آب اقیانوس پایین باشد قادر به دیدن این معبد می باشند و هم چنین میتوانند به درون آن نیز بروند.

شاهین گشت

کشیش Nirartha در صده 15 هنگام سفر خود ، این تخته سنگ را دیده است و آن را مکان مناسبی برای استراحت یافته و شب را در آن جزیره سنگی سپری کرده و سپس آنجا را مکان مقدسی برای پرستش خدای دریا در جزیره بالی پنداشت. این معبد یکی از معابد هفت دریا در اطراف سواحل بالی می باشد، و هر یک از معابد هفت دریا بعد از تاسیس شدن در امتداد سواحل جنوب غربی قرار گرفته اند. بالیایی ها بر این باور هستند که مار دریا ، مار غول پیکری است که نگهبان معبد است و روح های خبیث و مزاحم را دور می کند و از معبد محافظت می کند. گردشگران بعد از گذشتن از یک بازار پوشاک و سوغاتی های بالیایی ها به این معبد سنگی خواهند رسید.

مقالات مرتبط


 • قدم های امن به جنگل های پر خطر بالی بزنید

  قدم های امن به جنگل های پر خطر بالی بزنید

  سفرمان به طبیعت بکر بالی در کشور اندونزی است، تصور کنید در جنگلی با حیوانات وحشی و اهلی قدم می زنید اما کوچکترین آسیب احتمالی به شما وارد نمی شود! برای دیدن این توصیفات با ما همراه شوید.

 • اقامتگاه 5 ستاره Laguna | بالی

  اقامتگاه 5 ستاره Laguna | بالی

  جزیره زیبای بالی، تکه ای از بهشت را در دل خود جای داده که نوسا دوا Nusa Dua نام دارد. این روزها رفتن به این بهشت، آرزوی هر گردشگریست.