logo

شماره پشتیبانی :85524-021

اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket | پوکت

اگر قصد سفر به تایلند و گذراندن تعطیلات در یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

شاهین گشت

اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket از جمله بهترین اقامتگاه های پوکت، واقع در سواحل Bang Tao می باشد که دارای آبهای زلال و سواحل شنی زیباست. جزیره پوکت و به ویژه سواحل Bang Tao در فضایی دنج و آرام، پذیرای کسانی است که میخواهند چند روزی از هیاهوی زندگی شهری فاصله بگیرند.

آنچه این اقامتگاه ساحلی را منحصر بفرد کرده، موقعیت مکانی و چشم انداز بسیار زیبای آن است زیرا در چند قدمی ساحل Bang Tao قرار دارد. همچنین تا فرودگاه بین المللی پوکت، 25 دقیقه و تا مراکز مهم گردشگری نظیر بنای یادبود دو قهرمان و پارک ملی Khao Phra Thaeo، کمتر از 10 کیلومتر فاصله دارد.

امکانات رفاهی اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket

پذیرش میهمانان توسط کارکنان خبره ی اقامتگاه انجام شده و به سرعت به سمت اتاق های خود هدایت میشوند. فضای اتاق های هتل وسیع و با تمامی خدمات رفاهی می باشند. بی شک میهمانان از لحظات حضورشان در اتاق ها لذت میبرند، زیرا دارای بالکن اختصاصی و پنجره های بزرگی می باشد که رو به فضای سبز و آبهای نیلگون منطقه گشوده میشود. اینترنت رایگان نیز جهت رفاه میهمانان در دسترس است. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، یخچال پر از نوشیدنی و خوراکی و دستگاه قهوه جوش می باشد. وان اختصاصی با سشوار از دیگر امکاناتی است که رفاه میهمانان را بیش از پیش فراهم میسازد.

قطعا میل کردن انواع غذاهای لذیذ در این اقاتگاه رویایی، میتواند انتخاب مناسب و به جایی باشد. در رستورانهای Icon Terrace & Lounge و Locavore انواع غذاهای خوش طعم آسیایی و اروپایی سرو میشود. در رستوران Edge Water Bistro & Bar نیز با سرو انواع غذاهای لذیذ ایتالیایی و غذاهای کبابی در طول روز، از میهمانان پذیرایی میشود.

در اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket ، امکانات رفاهی رایگانی نیز جهت سپری کردن روزهای خاطره انگیز برای میهمانان در نظر گرفته شده است. از جمله میتوان به مرکز آبدرمانی Spa، باشگاه و کلوپ کودکان اشاره کرد. علاوه بر این، برای هیجان بخشیدن و استخر روباز با یکی از طولانی ترین سرسره های پوکت در کنار تفریحات آبی و ورزشی نیز در نظر گرفته شده است.

میهمانانی که مایلند در فضای سبز و هوای پاک اقامتگاه فعالیت و ورزش کنند، میتوانند از حضور در باشگاه تیراندازی و 4 زمین اسکواش با مربی، لذت ببرند.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به خدمات اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket

و در پایان امتیازهایی که اقامتگاه ساحلی Outrigger Laguna Phuket از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 9.2

آسایش و راحتی : 9.1

موقعیت مکانی : 8.8

امکانات : 9

کارکنان : 9.2

ارزش پولی : 8.2

اینترنت رایگان : 8.7

مترجم : صدیقه نظری