logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلهای ویتنام | هتل 4 ستاره Thien Thai Hotel

کشور ویتنام رو به آبهای نیلگون دریای جنوبی چین قرار گرفته که با طبیعت بی نظیر خود، بازدیدکنندگان را به وجد می آورد که از این رو درسالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه گردشگران قرار گفته است.

هتل 4 ستاره Thien Thai Hotel

هتل 4 ستاره Thien Thai hotel در شمال غربی محله قدیمی هانوی واقع شده که خود این شهر از جمله مناطق شمالی ویتنام است که در چند قدمی رودخانه سرخ Red River قرار گرفته است. محله قدیمی هانوی ، یکی از بهترین محله های شهر برای میل کردن غذاهای محلی و بازدید از اماکن گردشگری می باشد. با توجه به اینکه موقعیت مکانی هتل حائز اهمیت است، میتوان به مکان های دیدنی هانوی و فاصله آنها از هتل اشاره کرد. بتکده Tran Quoc Pagoda در فاصله 1.2 کیلومتری، معبد Ngoc Son Temple در 1.4 کیلومتری از هتل واقع شده اند که فرصت بازدید از این بناهای تاریخی را نباید از دست داد. ضمن اینکه دریاچه های Hoan Kiem Lake و West Lake در چند قدمی این هتل قرار دارند. زمان سفر به هانوی بازدید از مراکزخرید را نباید فراموش کرد. از اینرو لازم به ذکر است که اشاره کنیم، بازار معروف Dong Xuan Market تنها حدود 5 دقیقه پیاده روی تا هتل فاصله دارد. فرودگاه بین المللی Noibai نیز حدود 30 دقیقه از هتل فاصله دارد.

شاهین گشت

رستوران مجلل نیلوفر آبی Royal Lotus Restaurant

رستوران مجلل نیلوفر آبی Royal Lotus Restaurant با سرو انواع غذاهای محلی ویتنام و همچنین غذاهای بین المللی، توانسته رضایت میهمانان هتل را به خود جلب کند. البته در این رستوران به دلیل استفاده از مواد غذایی تازه و باکیفیت، میتوانید طعم بهترین غذاهای محلی ویتنام را بچشید.

شاهین گشت

کارکنان هتل Thien Thai Hotel

کارکنان هتل مسلط به زبان انگلیسی بوده و پس از انجام امور مربوط به اقامت میهمانان، به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات هستند. ضمن اینکه لابی هتل در فضایی صمیمی و آرامبخش، پذیرای میهمانان است. اینترنت رایگان نیز جهت رفاه بیشتر میهمانان در دسترس می باشد.

خدمات و امکانات هتل Thien Thai Hotel

از جمله خدمات رایگانی که جهت رفاه بیشتر میهمانان در اختیارشان قرار گرفته است میتوان به باشگاه بدنسازی و سونا در هتل اشاره کرد.

تمامی اتاق ها مزین به کفپوش و مبلمان چوبی بسیار زیبا می باشند و در مجموع دکوراسیون اتاق ها مطابق با مد روز می باشد. تمامی اتاق ها مجهز به دستگاه تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت و یک یخچال کوچک می باشند. همچنین جهت رفاه هر چه بیشتر میهمانان، اتاق های هتل مجهز به حمام اختصاصی با وان و دوش می باشند.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به هتل 4 ستاره Thien Thai Hotel

در پایان امتیازهایی که هتل Thien Thai Hote از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 8.6

آسایش و راحتی : 9.1

موقعیت مکانی : 8.2

برخورد کارکنان : 8.2

امکانات : 8.2

ارزش پولی : 8.2

اینترنت رایگان : 7.5

مترجم : صدیقه نظری

مقالات مرتبط


    دستفروش های خیابانی یکی از جاذبه های ویتنام

    قبل از معرفی جاذبه‌های ویتنام باید بگوییم که بسیاری از مناطق دیدنی این کشور مناظر طبیعی هستند و هزینه‌ی بازدید از آنها بسیار کم است.در این مقاله دستفروش های خیابانی در ویتنام را خواهید دید که این بار از زاویه ای متفاوت از چیزی که در اذهان عموم است .با شاهین گشت همراه باشید.