logo

شماره پشتیبانی :85524-021

ملاقات آدم فضایی های رزول با فرازمینی ها !

96/08/16

گزارش های مشاهده شدن سفینه فضایی و موجودات فضایی در رزول در نیومکزیکو روی داد . این داستان با سقوط یک شیء ناشناخته شروع شد و خیلی زود به داستان های تخیلی تبدیل شد .

داستان فرازمینی ها در رزول

شاهین گشت

واقعا چه اتفاقی در این شهر افتاد و داستان فرازمینی ها در رزول چیست . در تابستان سال 1947 ، یک شیء پرنده ناشناخته در نزدیکی شهر رزول سقوط کرد . بعضی از کسانی که سقوط این شیء پرنده را مشاهده کردند آن را یک دیسک پرنده توصیف داشتند ، نیروی نظامی آمریکا طی یک بیانیه ای اعلام کرد چیزی که در نزدیکی رزول سقوط کرده است ، یک بالن هواشناسی بوده و هیچ خبری از موجودات فضایی در رزول نیست ! این مساله متقاعد کننده نبود که دلیل تمام شدن داستان های تخیلی و هیجانی درباره آدم فضایی های رزول این باشد .

تحقیقاتی درباره فرازمینی ها در رزول

سرپرست و ناظر زمینی ویلیام بریزل ، جایی بود که این سقوط در آن روی داد ، او با تحقیقاتی که انجام داد لاشه هایی از شیء سقوط کرده را در این منطقه به دست آورد . اشیایی شامل لاستیک ، کاغذهای براق سفت و چسبنده ، چند نوشته ی چاپ شده ، فلزهای سبک و مقداری کابل . بسیاری از این ابزار و آلات کشف شده چیزهایی نبودند که برای اکثر مردم آن زمان شناخته شده باشد و قبل از آن دیده باشند در سال 1947. سبب شد تا بسیاری بر این باور برسند که این لاشه های کشف شده مربوط به یک سفینه فضایی باشند و این شایعه خیلی زود در سطح شهر پراکنده شد که موجودات فضایی در رزول از این سفینه به بیرون پرتاب شده اند و در منطقه 51 نوادا ، که یکی از مناطق ممنوعه می باشد . با همه ی این وجود تاکیدات نیروهای نظامی به اینکه این شیء فقط یک بالون هواشناسی بوده است ، این داستان تا دهها سال بعد هم ادامه دار بود .

شاهین گشت

آدمک های ساختگی

بعد از این حادثه به مدت هفت سال ، درست در سال 1954 ، نیروی هوایی از آدمک های ساختگی خاکستری رنگ عجیب رونمایی کرد که از درون بالون های هواشناسی به صورت آزمایشی به بیرون می افتادند . این آدمک ها شباهت زیادی به چیزی هستند که بسیاری از مردم آن را به عنوان موجودات فضایی در رزول شناخته اند . پس از مدتها طبق گزارش هایی که محققان از مردم و شاهدان روز حادثه رزول جمع آوری کرده بودند ، مدعی بودند که آدمک هایی چهار انگشتی را دیده اند و معتقد بودند که به دلیل پرتاب شدن از داخل بشقاب پرنده ها ، به آن ها آسیب وارد شده و هنوز هیچ مدرک قابل اعتمادی در این باره وجود ندارد . اما همچنان و هنوز داستان فرازمینی های رزول ادامه دارد و خواهد داشت .

شاهین گشت

راست است یا دروغ !

این داستان قدیمی ، راست یا دروغ ، برای این شهر بسیار سودمند و پر فایده و همچنین جذاب بوده است . برنامه های تحقیقاتی و سریال های تلویزیونی که بر اساس این داستان ساخته می شوند ، بسیاری از مردم ، را با آدم فضایی ها مرتبط می کنند . با گذشت هفتاد سال از روزی که این شیء ملقب به بشقاب پرنده شد و سقوط کرد ، می گذرد ، آدم فضایی های رزول در همه جای این شهر وجود دارند و هر سال در این شهر فستیوالی به مناسبت سقوط این بشقاب پرنده برگزار می گردد که مردم با لباس های مبدل فضایی ها ظاهر می شوند . مردم حتی لباسی مخصوص حیوانات خانگی خود طراحی می کنند که آنها را هم شبیه آدم فضایی های رزول می کند .

موزه ای هم در این شهر وجود دارد که مرکز تحقیقات و موزه بین المللی یوفو نام دارد . این موزه از سال 1990 بازگشایی شده و همه اطلاعاتی که درباره آدم فضایی های رزول و حادثه سقوط شیء پرنده سایر نقاط جهان وجود دارد را در آن به نمایش گذاشته شده است. رزول شهر محبوب آدم فضایی های رزول خواهد بود .

مقالات مرتبط


 • گشت و گذار در عجیب ترین بازارهای آبی تایلند

  اگر قصد سفر به بانکوک و دیدن از شهر را دارید، بازار شناور تایلند ( بانکوک ) یکی از مکان های جذاب و دیدنی هست که شما مسافران و گردشگران که باید از دست ندهید. همه کالاها توسط قایق خرید و فروش می شود. این نوع بازار می تواند فرهنگ خرید رودخانه ای و تجربه فروش آبی را برساند.با ما همراه باشید تا با هم گشت و گذاری در این بازار داشته باشیم.

 • خوردن این پیتزاهای عجیب را از دست ندهید

  اگر می خواهید سفری به دنیای فست فود های دل چسب و لذیذ داشته باشید این بار همراه مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما را با عجیترین و لذیذ ترین پیتزاهای سرتاسر دنیا آشنا سازد.

 • از دیدن عجیب ترین نان های دنیا غافل نشوید

  تعدادی از عجیب ترین نان هایی که تاکنون پخته و عرضه شده اند را برایتان انتخاب کرده ایم که احتمالا موردتوجهتان قرار خواهند گرفت؛ نان هایی که با آرد جیرجیرک درست شده اند، یا نان هایی که با پودر زغال پخته می شوند! برای آشنایی با آن ها در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

 • به دنیا آمدن حیوانی با چهره ی عجیب در هند

  در منطقه کوژیکو، واقع در جنوب هندوستان حیوانی با چهره ای عجیب به دنیا آمد که این حیوان یک بزغاله ناقص الخلقه است.