logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتل نووتل Novotel در مرکز تجاری مسکو سیتی Moscow City و در منطقه ی Presnensky واقع شده است که یکی از مناطق مهم و اصلی شهر مسکو محسوب میشود.

هتل 5 ستاره Angleterre در قلب شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. کمتر هتلی را در سنت پترزبورگ میتوان یافت که دارای چنین موقعیت مکانی مناسبی باشد و بازدید از شهر را سهولت ببخشد.

شهر توریستی تاریخی سنت پترزبورگ با بیش از ۲۰۰ موزه ی شگفت انگیز، به شهر موزه ها و کاخ های افسانه ای شهرت جهانی دارد. از بزرگترین موزه دنیا، ارمیتاژ تا کاخ پترگوف و آرامگاه تزارهای روسیه که روزی مهد قدرت بوده اند، در این شهر واقع شده است که با وجود جنگها و انقلابها، هنوز هم باصلابت و استوار ایستاده.

هتل 5 ستاره هیلتون در یک برج افسانه ای واقع شده است که یکی از پرتردد ترین شهر های توریستی اروپا می باشد. در این مقاله شما را با یکی از بهترین هتل های مسکو آشنا خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

شهر سنت پترزبورگ دارای ساختمان ها و بناهایی با معماری بسیار خارق العاده و بی نظیر، و هتل هایی با کیفیت بسیار بالا است.

مسکو یکی از پرترددترین شهرهای دنیاست، که سالانه پذیرای هزاران مسافر و قطب گردشگری و توریسم در قاره اروپا می باشد. به همین بهانه سری به یکی از هتل ها پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر روسیه میزنیم با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید.

1