logo

شماره پشتیبانی :85524-021

نخستین پرواز مستقیم ارومیه - عتبات عالیات عراق برقرار شد

پرواز ارومیه به سمت بغداد در ظهر روزهای جمعه هر هفته دایر شده است و علاقه مندان می توانند با نام نویسی از طریق آژانس های زیارتی، در این سفر معنوی شرکت کنند.

95/6/8

شاهین گشت؛ کمال پرهیزگار امروز گفت: نخستین پرواز این مسیر روز جمعه گذشته انجام شد و زائران عتبات عالیات از این طریق راهی نجف و کربلا شدند. وی اضافه کرد: پرواز رفت این مسیر از ارومیه به سمت بغداد بوده و پرواز برگشت نیز از نجف به سمت ارومیه پیش بینی شده است. وی اظهار کرد: پرواز ارومیه به سمت بغداد در ظهر روزهای جمعه هر هفته دایر شده است و علاقه مندان می توانند با نام نویسی از طریق آژانس های زیارتی، در این سفر معنوی شرکت کنند.

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی ادامه داد: زمان پرواز بین ارومیه تا بغداد کمتر از 2 ساعت است. پرهیزگار گفت: علاوه بر آن، پرواز ارومیه - استانبول نیز در فرودگاه بین المللی ارومیه دایر است و علاقه مندان می توانند با تهیه بلیط، در این مسیر تردد کنند. هر هفته نزدیک به 40 پرواز از فرودگاه ارومیه به سمت تهران و مشهد در داخل کشور و استانبول و آدانای ترکیه و همچنین بغداد عراق انجام می شود. آذربایجان غربی سه فرودگاه در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو دارد.

ایرنا

pic371035210001

تورهای مرتبط


مقالات مرتبط


    مطالب خواندنی در رابطه با پروازهای چارتری در ایران

    سفرهای ارزان بر مبنای پروازهای چارتر شکل می‌گیرند؛پروازهایی که به همان اندازه که قیمت‌های ارزان آنها در فصل‌های کم‌سفر وسوسه‌کننده است، قیمت‌های بالای‌شان در زمان‌های اوج سفر می‌تواند نارضایتی متقاضیان سفر را به دنبال داشته باشد. از سوی دیگر این پروازها شرایط ویژه‌ای دارند که ناآگاهی از آنها ممکن است برای مسافران دردسرساز شود.

    لغو روادید ایران و عراق به زودی انجام می شود

    ایران و عراق در میان کشورهای منطقه بیشترین تعاملات زیارتی و گردشگری را دارند. ایران از مدت‌ها قبل برای لغو روادید با عراق اعلام آمادگی کرده و حالا رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌گوید: این اتفاق "به‌زودی" خواهد افتاد