logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلهای آذربایجان | هتل 4 ستاره Lake Palace Hotel Baku

96/09/07

کشور همسایه جمهوری آذربایجان که در وهله اول یادآور موسیقی دلنشین آذری است، علاوه بر فرهنگ و هنر غنی خود، کشوری رو به توسعه با سازه های مدرن نیز می باشد که آن را به مقصدی مناسب برای گذراندن تعطیلات تبدیل می کند.

شاهین گشت

در این مقاله به بررسی ده ها هتل 4 ستاره شهر باکو پرداختیم و با توجه به معیارهایی که از نظر مسافرین حائز اهمیت است، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره آن را انتخاب کردیم که قصد داریم آن را برایتان معرفی کنیم.

شاهین گشت

هتل 4 ستارهLake Palace Hotel مشرف به دریاچه ای کوچک و زیبا و در مجاورت پارک Yasamal در قلب شهر باکو می باشد، با ارائه خدمات درخور و شایسته به میهمانان خود، یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر باکو است.

شاهین گشت

شاهین گشت

هتل لیک پالاس Lake Palace نیز مانند بیشتر ساختمان های باکو، ترکیبی از معماری مدرن و کلاسیک است که با دکوراسیون بی نظیر خود، میهمانانش را مجذوب خود می کند. چنانچه می دانید یکی از معیارهای مهم در انتخاب هتل، موقعیت مکانی آن می باشد. از اینرو لازم به ذکر است که هتل لیک پالاس به دلیل نزدیکی به مراکز اصلی گردشگری شهر باکو، دارای موقعیت مکانی مناسب می باشد که می توان به میدان آبنما Fountain Square و قلعه دختر در فاصله 3 کیلومتری، و کاخ شروان شاه در فاصله 5 کیلومتری از هتل اشاره کرد. ضمن اینکه فاصله هتل تا مرکز شهر، تنها حدود 15 دقیقه می باشد. یکی از عوامل مهمی که در مناسب بودن موقعیت مکانی موثر می باشد، دسترسی به وسایل نقلیه عمومی می باشد. ایستگاه مترو Elmlar Akademiyasi حدود 1.3 کیلومتر و ایستگاه راه آهن باکو حدود 2 کیلومتر تا هتل فاصله دارند. ضمن اینکه فرودگاه بین المللی حیدر علی اف Heydar Aliyev International Airport حدود 25 دقیقه رانندگی تا هتل فاصله دارد.

شاهین گشت

شاهین گشت

رستوران هتل لیک پالاس دارای منوی متنوع از غذاهای رایج آذربایجان و غذاهای سنتی اروپایی است که در فضایی شیک و مدرن برای وعده شام، آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. ضمن اینکه وعده صبحانه برای میهمانان هتل، رایگان در نظر گرفته شده است.

شاهین گشت

شاهین گشت

از جمله خدمات رایگانی که در این هتل جهت رفاه هر چه بیشتر میهمانان در نظر گرفته شده، می توان به تجهیز هتل به سونا، مرکز ماساژ درمانی، مکز آبدرمانی Spa و استخر اشاره کرد. همچنین میهمانان پس از تمرین در باشگاه بدنسازی هتل، می توانند در جکوزی استراحت کنند و از حضور در حمام سنتی ترکی لذت ببرند. همچنین اینترنت رایگان نیز در دسترس میهمانان می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

در ابتدا میهمانان توسط کارکنان مجرب و انگلیسی زبان هتل مورد استقبال قرار گرفته و سپس به سمت اتاق هایشان هدایت می شوند. چیدمان اتاق ها به سبک کلاسیک بوده و با بالکن هایی که دارای چشم انداز زیبا از شهر باکو هستند، آرامبخش لحظات حضور مسافرین می باشد. همچنین تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت و یخچال کوچک نیز می باشند.

شاهین گشت

رده بندی امتیازهای هتل 4 ستاره Lake Palace Hotel Baku

در پایان امتیازهایی که هتل Lake Palace Hotel Baku از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 7.7

آسایش و راحتی : 8.1

موقعیت مکانی : 7.2

برخورد کارکنان : 8.4

امکانات : 7.7

ارزش پولی : 8.4

اینترنت رایگان : 8.1

شاهین گشت