logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلی که 40 سال یخ زده است !

96/10/03

هتل اسکیمویی در کنت ول آلاسکا از عجیب ترین هتل هایی است که دیده شده و در دورترین نقطه آمریکا واقع شده است .

این هتل هیچ گاه افتتاح نشده است و کسی در آن اقامت نکرده و ایگلوسیتی نام گذاری شده است .

هتل اسکیمویی آلاسکا بسیار بزرگ است که می تواند هواپیما در ارتفاع 30000 پایی دیده شود . هتل اسکیمویی آلاسکا تنها مهمانانی که در آن تا امروز اقامت داشته اند : خرس های قطبی ، گرگ ها و گوزن های شمالی بوده اند .

این هتل برای 4 دهه رها شده و متروکه شده است .

شاهین گشت

مقالات مرتبط


 • معرفی بهترین هتل های ترکیه

  مطمئناً یکی از دغدغه‌های مسافران و جهانگردان رزرو هتل هایی با قیمت مناسب است. در این مطلب شما را با سه مورد از هتل‌های استانبول آشنا می کنیم. ترکیه یکی از جذابترین کشورهای دنیا برای گردشگری است و مسئولان کشور نیز زمینه های سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های توریستی را فراهم کرده و امنیت سرمایه آنها را تضمین می کنند. ترکیه در سال گذشته پذیرای 26 میلیون توریست خارجی بوده است.

 • ممنوعیت پنج کشور از پذیرش در هتل های جنوب چین

  پلیس چین به هتل‌های شهر «گوانگ ژو» مرکز استان «گوانگ دونگ» دستور داده است تا از پذیرش مسافران کشورهای ترکیه، افغانستان، سوریه، عراق و پاکستان خودداری کنند.

 • 10 هتل لوکس کوالالامپور

  بهترین هتل‌ها در کوالالامپور به صورت استراتژیک در مرکز شهر قرار گرفته‌اند و اتاق‌های مهمان بزرگ با منظره چشمگیر شهر، خدمات بی‌نقص و امکانات با کیفیت را ارائه می‌کنند که بهترین تجربه اقامت لذت‌بخش را تجربه خواهید کرد.

 • هتل جیپی پلاس | آگرا

  خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل آگرا گزینه ایده آل شما باشد. در این مقاله شاهین گشت قصد دارد یکی از مجهزترین و لوکس ترین هتل های آگرا را به شما عزیزان معرفی کند.