logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هرگز به این هتل نروید

96/07/26

هتل ترسناک دلقک ها در وسط بیابان نوادا قرار دارد این هتل دارای فضای رعب انگیزی ست به طوری که به هر کجا که پا می گذارید یک عروسک دلقک به شما زل زده و در حال لبخند زدن است.

اگر شما هم دلتان می خواهد هیجان بودن در این هتل را امتحان کنید باید به به حومه شهر تونوپا بروید، شهر کوچکی که حدود ۲۵۰۰ جمعیت دارد و در جایی نزدیکی شهر رنو قرار گفته است. برای ماندن در این هتل باید شبی ۵۰ دلار پول بدهید.

هتل دلقک ها در وسط بیابان واقع شده است به طوری که با نگاه اول مانند لوکیشن فیلم های ترسناک و قدیمی به نظر می رسد. اما اینجا یک هتل واقعی می باشد و مشتریان زیادی دارد. به محض ورود یک عروسک دلقک بزرگ را مشاهده می کنید که روی صندلی نشسته و چند دلقک کوچک تر هم بر روی پاهای او قرار دارد. این هتل با صدها دلقک در اندازه ها و سایزهای مختلف تزئین شده است. اما بعضی از آن ها روی صندلی نشسته اند و با همان لبخند همیشگی مستقیم زل زده اند. دیوارها پر از عکس های قاب شده دلقک است به طوری که مطمئنا با دیدن این همه دلقک لحظات دلهره آوری را می گذرانید.

شاهین گشت

قبرستان ترسناک

همچنین یک قبرستان قدیمی در کنار هتل قرار دارد، این قبرستان به زمانی برمی گردد که شهر تونوپا به خاطر معدن های زیادی که داشت با ۵۰ هزار نفر جمعیت، شهری پر رونق بود. بعدها ۳۰۰ نفر از اهالی این شهر در این قبرستان بیابانی دفن می شوند که امروز قبر آن ها با صلیب های چوبی مشخص شده و اسم هر کدام از آن ها هم بر روی تابلویی در بالای قبر نوشته شده است. اگر خوش شانس باشید می توانید در اتاقیاقامت داشته باشید که چشم اندازی به این قبرستان ترسناک داشته باشد!

با توجه به این که این هتل یکی از ترسناک ترین هتل های دنیاست پس بعضی از مهمان ها شب ها در آن کابوس ببینند! صاحب این هتل می گوید گاهی مهمان ها از او درخواست می کنند تا عکس دلقک ها را از اتاقشان خارج کند و یا حداقل روی آن ها را با پارچه بپوشاند! یکی از مهمان ها به صاحب هتل گفته که یک شب از خواب بلند شده و یک عروسک دلقک بزرگی را دیده که در کنار تخت او ایستاده است! او چشم های خودش را مالیده و فکر کرده که توهم زده اما آن دلقک همچنان آنجا ایستاده بود بعد ناگهان این دلقک ناپدید شده! کسی نمی داند شاید واقعا او چار توهم شده و شاید هم آن دلقک واقعی بوده است.

مقالات مرتبط