logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتل سولو سوکوس پالاس بریج | سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ دارای ساختمان ها و بناهایی با معماری بسیار خارق العاده و بی نظیر، و هتل هایی با کیفیت بسیار بالا است.

انتخاب هتل مناسب همواره یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین برای داشتن سفری خوب و به یاد ماندنی است. بعضی ها سادگی را میپسندند و برخی هم مایل هستند محل اقامتشان دارای امکانات رفاهی کامل باشد که بدون شک چنین هتلی، میتواند سفری به یاد ماندنی را برای مسافرین رقم بزند. ما در مقاله ی قبل هتل رویال رادیسون در شهر مسکو را به شما معرفی کردیم و اینبار به دومین مقصد محبوب روسیه ، سنت پترزبورگ سری میزنیم و سعی میکنیم یکی از بهترین هتل های این شهر را به شما معرفی کنیم، پس با شاهین گشت همراه باشید تا در زمان سفر به روسیه آسوده هتل خود را انتخاب کنید.

هتل سولو سوکوس Solo Sokos Hotel Palace Bridge

شاهین گشت

هتل سولو سوکوس در بخش شمالی شهر سنت پترزبورگ و در جزیره ی واسیلیوسکی Vasilyevsky که در مجاورت رودخانه نوا Neva می باشد، واقع شده است و با مکانهای اصلی شهر مانند موزه ارمیتاژ، بزرگترین و قدیمی ترین موزه فرهنگ و هنر جهان، و همچنین خیابان نوسکی Nevsky Prospect ، که اصلی ترین خیابان سنت پترزبورگ می باشد، تنها 15 دقیقه فاصله دارد، و به همین دلیل دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است. در این هتل سعی میشود خدمات و امکانات در سطح جهانی در اختیار مسافرین قرار گیرد تا برای میهمانان ایام خوشی را به ارمغان بیاورند.

کارکنان هتل مسلط به اکثر زبانهای زنده ی دنیا هستند و به محض ورود، از میهمانان به گرمی استقبال میکنند و به سرعت امور مربوط به اقامتشان را انجام میدهند. هتل دارای لابی وسیع با فضایی بسیار شیک و راحت است که مانند اتاق نشیمنی مجلل با فرشهای نفیس زیر پا می باشد و دکوراسیون پرنور و درعین حال مبلهای بسیار راحت لابی، فضای فوق العاده آرامبخشی را در لابی هتل بوجود آورده است.

یکی از بهترین بخش ها، بی شک رستوران های هتل می باشد، و میهمانان به محض ورود، طاق های آجری زیبایی را مشاهده خواهند کرد که زینت بخش رستوران است و فضای بی نهایت زیبا و منحصر بفرد را بوجود آورده است. در مجموع هتل دارای چندین رستوران و کافه ی زیبا می باشد و به عنوان مثال در رستوران سویلا Sevilla غذاهای اسپانیایی سرو میشود و رستوران های دیگر دارای منو غذا با تنوع بسیار بالا هستند.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

مبلمان، دکوراسیون و اتاق های خواب به سبک کلاسیک می باشند که دارای فضای کافی و مطابق با مد روز چیده شده اند. از جمله امکانات رفاهی میتوان به مجهز بودن تمامی اتاقها به تلویزیون صفحه تخت، حمام و سرویس بهداشتی از جنس سنگ مرمر اشاره کرد. تمامی این خدمات باعث میشود تا لذت حضور در این هتل و سفر به سنت پترزبورگ دو چندان شود.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

امکانات رفاهی رایگان سولو سوکوس پالاس بریج

از جمله امکانات رفاهی که به صورت رایگان در اختیار میهمانان قرار میگیرد ، میتوان به خدماتی نظیر اینترنت رایگان در تمامی بخش های هتل، استخر سرپوشیده ، و امکانات ویژه ی آبگرم که شامل 6 نوع سونای مختلف می باشد، اشاره کرد. همچنین اتاق کنفرانس هتل که میتواند میزبان بیش از 350 نفر باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به خدمات هتل سولو سوکوس پالاس بریج

و در پایان امتیازهایی که هتل سولو سوکوس از سایت معتبر و معروف بوکینگ دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیاز ها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 8.1

آسایش و راحتی : 8.5

موقعیت مکانی : 8.6

امکانات : 8.5

کارکنان : 8.3

ارزش پولی : 7.8

اینترنت رایگان : 8.5

نویسنده : مجله گردشگری شاهین گشت