logo

شماره پشتیبانی :85524-021

لانه ی پرنده عظیم الجثه محلی برای خواب !!

96/10/24

در کشور لایکیپیا هتلی ساخته شده است که هتل لانه پرنده نام گذاری شده است .

هتل پرنده در لایکیپیا

هتل پرنده در لایکیپیا یکی از شگفت انگیز ترین مکان هایی ست که باید از آن دیدن کرد ، این هتل در کنار رودخانه ای در منطقه ای از لایکیپیا ساخته شده است ، که میزبان اقامت گاه های متفاوتی است که بسیار مجهز می باشد . وقتی در این هتل اقامت کنیم ، می توان خاص ترین و چشم انداز ترین مناظر را مشاهده نمود . این لانه ها از مصالح خام ساخته شده است . از جمله : چوب مزارع و درخت هایی که قابل استفاده نبوده است . همچنین این چوب ها طوری بافته شده است که ساختاری محکم دارد .

شاهین گشت

سازه های پروژه هتل پرنده

پروژه این هتل توسط شرکتی فعال ساخته شده که با همکاری سگرا segera یک منطقه محافظتی در حیات وحش که در مرکز لایکیپیا واقع شده است و همچنین نای پالاد Nay Palad . گردشگران در قلب طبیعت کنیا در این مکان اقامت می کنند . سازه های هتل پرنده با فانوس هایی بسیار جذاب و زیبا ساخته شده .

شاهین گشت

لایکیپیا

با اقامت در این هتل بهترین حس تجربه خواهد شد . حسی همانند عقاب و پرنده که لذت بخش ترین حسی است که به وجود می آید به دلیل اینکه همه چیز به خوبی قابل مشاهده است . فضا و محیطی دوست داشتنی ساخته شده که همه عاشق آن می شوند .

این منطقه بین کوه بی نظیر کنیا و دره گریت ریفت در غرب واقع شده است که تنوع جغرافیایی بسیاری دارد و چمنزارها و رودخانه های بی نظیری را در برگرفته است و دارای آبشاری چند طبقه است . همچنین حیواناتی همچون فیل ، بوفالو ، شیر و پلنگ و زرافه در این مکان زندگی می کنند و گونه ای از گورخر که نسل آن رو به انقراض است در این منطقه مشاهده می شود .

مساحت لایکیپیا

مساحت لایکیپیا حدود 8600 می باشد و جمعتی که در آن زندگی می کنند حدود 399227 نفر می باشد .

مقالات مرتبط


 • قدیمی ترین هتل جهان با قدمت 1300 ساله در ژاپن

  هتل و آب گرم «هاشی ریوکان» در ژاپن قدیمی ترین هتل در دنیا و همچنین باسابقه ترین کسب و کار در طول تاریخ است.

 • قدیمی ترین هتل های دنیا کجا و چگونه بوده اند؟

  تنها چند درصد از مردم جهان می‌توانند بدون هیچ مشکلی وارد هتل‌هایی با قدمت چندین ساله شوند و چند روزی در آن اقامت داشته باشند. در این مقاله قصد معرفی قدیمی ترین هتل های جهان را داریم. با ما همراه باشید.

 • استفاده ی مجدد از صابون های مصرف شده ی هتل

  هر روز میلیون ها قالب صابون و بطری نیمه استفاده شده شامپو در حمام هتل ها در سراسر جهان دور ریخته می شود.در حالی که بسیاری از مردم در سراسر جهان بدون بهداشت مناسب زندگی می کنند.

 • کارکنان این هتل ربات ها هستند !

  اخیرا یک هتل جدید در ژاپن راه اندازی شده است که تمام کارکنانش ربات ها هستند. این هتل Henn-na نام دارد که به معنی “هتل عجیب” است!

 • هرگز به این هتل نروید

  هتل ترسناک دلقک ها در وسط بیابان نوادا قرار دارد این هتل دارای فضای رعب انگیزی ست به طوری که به هر کجا که پا می گذارید یک عروسک دلقک به شما زل زده و در حال لبخند زدن است.

 • هتلی که 40 سال یخ زده است !

  هتل اسکیمویی در کنت ول آلاسکا از عجیب ترین هتل هایی است که دیده شده و در دورترین نقطه آمریکا واقع شده است .