logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلهای هند | هتل 5 ستاره Hyatt Regency Mumbai

بمبئی، یکی از مهمترین شهرهای غربی هندوستان و پایتخت تجاری این کشور می باشد که در سواحل دریای غرب واقع شده است.

هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai

هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai در منطقه Andheri East شهر بمبئی واقع شده است که حدود ۴۵ دقیقه تا مرکز شهر و تنها 650 متر تا فرودگاه بین المللی بمبئی فاصله دارد.

شاهین گشت

دسترسی های نزدیک به هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai

بمبئی شهر بندری و پهناوریست که با انتخاب هتل مناسب، میتوان دسترسی به مراکز خرید، تفریحی و گردشگری شهر را سهولت بخشید. از جمله مراکز خرید که در نزدیکی هتل قرار دارند، میتوان به مرکز خرید The Phoenix market City Kurla در فاصله 4.2 کیلومتری و مرکز خرید Bandra Complex در فاصله 12 کیلومتری از هتل اشاره کرد. ضمن اینکه جاده Andheri Kurla یکی از مسیرهای اصلی شهر بمبئی می باشد که تنها 2 کیلومتر از هتل فاصله دارد.چنانچه بخواهیم به مکان های گردشگری شهر بمبئی در نزدیکی هتل اشاره کنیم، میتوان به ساحل جوهو Juhu Beach با 5 کیلومتر فاصله از هتل و تپه های پالی Pali Hill در 6 کیلومتری، معبد Siddhi Vinayak Temple در 11 کیلومتری و دریاچه پووای Powai Lake در فاصله 4.3 کیلومتری از هتل اشاره کرد.

شاهین گشت

کارکنان هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai

کارکنان هتل مسلط به زبان انگلیسی بوده و پس از انجام امور مربوط به اقامت میهمانان، به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات هستند. ضمن اینکه لابی هتل در فضایی صمیمی و آرامبخش، پذیرای میهمانان است. اینترنت رایگان نیز جهت رفاه بیشتر میهمانان در دسترس می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

خدمات و امکانات هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai

میهمانان میتوانند از میل کردن غذاهای خوش طعم هندی و بین المللی در رستوران های هتل، نظیر رستوران Glasshouse لذت ببرند که به صورت تمام وقت سرویس دهی میکند. همچنین در رستوران STAX ، غذاهای لذیذ ایتالیایی سرو می شود.چیدمان اتاق ها مطابق با مد روز بوده و با کفپوش چوبی زیبا، دارای فضای داخلی بی نظیری می باشند. همچنین تمامی اتاق ها مجهز به امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، چای ساز و قهوه جوش، اتو و میز اتو هستند.از جمله امکانات رایگانی که هتل در اختیار میهمانان خود قرار میدهد، میتوان به باشگاه بدنسازی، استخر روباز، مرکز آبدرمانی Prana Spa و سونا اشاره کرد. همچنین هتل دارای زمین اسکواش و منطقه اختصاصی برای سرگرمی کودکان نیز می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

رده بندی امتیازها به هتل 5 ستاره هیات رجنسی Hyatt Regency Mumbai

در پایان امتیازهایی که هتل Hyatt Regency Mumbai از سایت معروف و معتبر بوکینگ را دریافت کرده است به شرح زیر می باشد: ( امتیازها از نمره 10 در نظر گرفته شده است )

نظافت اتاق ها : 9.1

آسایش و راحتی : 9

موقعیت مکانی : 8.7

برخورد کارکنان : 8.9

امکانات : 8.7

ارزش پولی : 7.9

اینترنت رایگان : 8.6

مقالات مرتبط


    عجایبی خواندنی از هندوستان

    شاهین گشت در این مقاله از شما دعوت می‌ کند تا با حقایق و قوانین جالب کشور رنگ‌ها و ادویه‌ها کشور هندوستان بیشتر آشنا شوید.