logo

شماره پشتیبانی :85524-021

هتلی در توکیو ویژه خرخون ها

افرادی در جهان هستند که کتاب خوانی را پیش روی کارهای روزانه خود قرار داده اند و حتی در سفر و به هنگام خواب هم از مطالعه دست برنمی دارند.در این مقاله با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما دوستداران کتاب و کتاب خوانی را با هتلی شبیه به کتابخانه مدرن، در کشور ژاپن آشنا سازد.

هتلی کتابی بوک اند بد در شهر صنعتی توکیو

شاهین گشت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اساسی در فرهنگ کتاب خوانی و براساس‌ آمار در می‌بابیم‌ که‌ بیشتر افراد در کشور ما دقایق‌ محدودی‌ را به‌ مطالعه‌ اختصاص‌ می‌دهند، اما در این میان افرادی هم هستند که کتاب خوانی را پیش روی کارهای روزانه خود قرار داده اند و حتی در سفر هم از مطالعه دست برنمی دارندجامعه‌ جهانی‌ هر روز در پرتو تحولات‌ جدید، تکنولوژی‌ مدرن‌ و روزآمدی‌ را به‌ جامعه‌ ارائه‌ می‌دهد و در این‌ میان‌ اگر کسی‌ از دانش‌ و فن‌ و تکنیک‌ روز عقب‌ بماند هیچ‌ فرصت‌ جبرانی‌ برای‌ سالهای‌ از دست‌ رفته‌ ندارد و در نتیجه‌ در بسیاری‌ از مسائل‌ همگام‌ و هماهنگ‌ با دیگر افراد جامعه‌ نخواهد بود. در این مقاله با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما دوستداران کتاب و کتاب خوانی را با هتلی در کشور ژاپن آشنا سازد.

شاهین گشت

هتلی در شهر صنعتی توکیو به نام بوک اند بد ، که پذیرای افراد علاقه مند به

سفر و گردگشری و البته کتاب خوان می باشد. این مکان که به نام هتل کتابی شناخته شده است، دو ستاره می باشد. در این هتل از تخت خواب های نرم و بالش های پر قو و امکاناتی از این قبیل موجود نمی باشد. برخلاف اینکه عموم مردم تصور می کنند این مکان برای اقامت گران قیمت است ولی هزینه مناسبی را دارد( هزینه تخت های استاندارد شبی 4800 ین ژاپن است که حدود ۴۱ دلار می شود). و ار همه مهمتر این هتل در جایی از شهر توکیو واقع شده است که به چند مکان قدیمی از جمله قدیمی ترین معبد دسترسی دارید.

هتل دو ستاره بوک اند بد، کاملا شبیه به یک کتابخانه اختصاصی طراحی شده است. بوک اند بد در وسط شهر توکیو قرار گرفته است. بالای سه هزار کتاب با موضوعات مختلف و مجله ، روزنامه های جهانی با دو زبان انگلیسی و ژاپنی قرار گرفته شده است.

شاهین گشت

بیشتر از اقامتگاه کتابی بوک اند بد

این هتل از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد، تعداد تخت خواب های هتل محدود است و فقط سی تخت در هتل کتابی بوک اند بد موجود می باشد. با ورود به این هتل و با دیدن تصاویر موجود تخت خاب های ساندویچی شده را مشاهده می کنید که در میان انبوهی از قفسه های کتاب های متنوع با نورپردازی ویژه می باشد. به دلیل جو حاکم بر این هتل، امکانات بهداشتی 24 ساعته در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

شاهین گشت

شاهین گشت

امکانات هتل بوک اند بد

راه روهای هتل پراز قفسه های کتاب می باشد و بدون پرداخت هزینه جانبی می توان از هر کتاب و مجله ای که می خواهیم استفاه شبانه روزی کنیم. از دیگر امکانات هتل وای فای رایگان می باشد و همچنین دستگاهی برای فروش نوشیدنی وجود دارد. همچنین بر روی توالت های هتل و بخش های بازیافت، نشانه هایی از یک رمان قدیمی ژاپنی خواهید دید. یک دستگاه آب داغ و یک تستر در هتل بوک اند موجود است که استفاده از آن ها رایگان است. همچنین یک قهوه ساز موجود است که هزینه استفاده از آن ۱۵۰ یوآن می باشد.

شاهین گشت

شاهین گشت

شاهین گشت

قوانین هتل بوک اند بد

کشیدن سیگار، حرف زدن با تلفن و سر و صدا کردن، غذا خوردن و نوشیدن درون تخت ها ممنوع است. پس از خواندن هر کتاب، آن را به جای اولش برگردانید.

شاهین گشت

ترجمه و جمع آوری: لیلی چاوشی

مقالات مرتبط


 • هتل آی بیس پاتایا IBIS PATTAYA

  هتل ایبیس در قلب پاتایا و با فاصله کمی از ساحل قرار دارد. با مجله گردشگری شاهین گشت همراه باشید تا شما همراهان را با یکی از بهترین هتل های پاتایا اشنا کنیم.

 • هتل جیپی پلاس | آگرا

  خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل آگرا گزینه ایده آل شما باشد. در این مقاله شاهین گشت قصد دارد یکی از مجهزترین و لوکس ترین هتل های آگرا را به شما عزیزان معرفی کند.

 • ساخت اولین هتل پنج ستاره شناور ایران در آبهای گرم بوشهر

  استاندار بوشهر از آغاز ساخت اولین هتل پنج ستاره شناور ایران در بوشهر خبر داد و اعلام کرد که برای این هتل شناور، ساخت 100 سوئیت طراحی شده است.

 • هتل لوکس ریاض کنیزه مراکش

  در سری مقالات ” معرفی هتل های جهان ” قصد معرفی مجلل ترین و لوکس ترین هتل های جهان را داریم ، و این بار می خواهیم یک هتل کوچک ولی جذاب و دیدنی در قلب شهر تاریخی و مسلمان نشین مراکش را معرفی کنیم. در ادامه با شاهین گشت همراه باشید.

 • همه چیز درباره بوتیک هتل ها در ایران

  قانون مهم بوتیک هتل ها کیفیت سرویس دهی آنهاست بدین صورت که تعداد اتاق ها حداقل 10 اتاق و نباید از 100 اتاق بیشتر شود